Wczytuję dane...

Magic Charm

 

VICTORIA VYNN PREZENTUJE - BARDZO WYJĄTKOWĄ KOLEKCJE GEL POLISH.

Eksplodują feerią barw i zamkniętych w nich drobin.
Bajecznie odbijają światło przywodząc na myśl obrazy z kalejdoskopu. 

GEL POLISH MAGIC CHARM to luksusowe, szlachetne odcienie idealne na wyjątkowe okazje

★★★ Nie czekaj !! Zrób sobie prezent i sięgnij gwiazd ★★★

Magic Charm

Magiczny urok to tak naprawdę nieproste czary-mary. To coś, co przyciąga, prowokuje. Pozwala skłonić do swojej woli. Zainteresować. Coś takiego mamy dla Twoich paznokci – seria Magic Charm, która dostarcza kolorów błyszczących magią zaklętą w kamieniach szlachetnych. Czy zdecydujesz się użyć tych mocy na imprezie, przyjęciu lub w pracy? Kto wie, jak magiczny urok zadziała w Twoich dłoniach. A gdyby tego było mało – do wyboru masz rozmaite odcienie, a sam lakier nakłada się niezwykle łatwo i bezpiecznie. Taki jest Magic Charm.

Magiczny urok w Twoich dłoniach - system hybrydowy manicure

Seria Magic Charm, jak i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Dlaczego to dobrze? Lakiery hybrydowe z serii Magic Charm możesz stosować na różne sposoby, a nawet mieszać je z innymi naszymi propozycjami – np. topem do manicure. To niemal jak tworzenie magicznych zaklęć! Dobrze wyprofilowany, płaski pędzelek, niczym magiczna różdżka pozwala precyzyjnie nakładać gęstą, żelową konsystencję lakieru. W ten sposób rozprowadza się on równomiernie po każdym rodzaju paznokcia i nie pozostawia smug. Całość trzeba utwardzić światłem UV lub LED i cieszyć się magicznym efektem aż do chwili, gdy postanowisz, by zniknął. Zrobisz to za pomocą kompresów acetonowych lub frezarki. Jakie jeszcze magiczne uroki skrywa seria Magic Charm?

Zachwycaj odcieniami kamieni szlachetnych

Lakiery hybrydowe z serii Magic Charm to istne kamienie szlachetne. Faktura paznokcia sprawiać będzie wrażenie powierzchni rubinu. Te same kolory, odblaski i magiczny czar. Począwszy od zdecydowanej czerwieni Locked in Red, przez kuszący złotem Glamor in Gold, magiczny Dry Champagne aż po hipnotyzujący swym pięknem Silver Surprise, który błyszcze niczym wytworne srebro. A to wszystko na Twoich dłoniach. O kolor i pokrycie nie musisz się martwić – zapewniają je dwie cieniutkie warstwy lakieru. Zyskaj magiczną moc przyciągania i czarowania z serią lakierów hybrydowych Magic Charm.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów