Wczytuję dane...

OLIWKI/ODŻYWKI

Nasze dłonie oraz paznokcie każdego dnia narażone są na wpływ wielu czynników, które mogą pogorszyć kondycję skóry oraz płytki.Tymczasem zdrowe i lśniące paznokcie to podstawa pięknych dłoni. Nic zatem dziwnego, że wiele kobiet robi wszystko, aby jak najlepiej zadbać o płytkę paznokcia i obszar wokół niej. Każda z nas na pewno choć raz zmagała się z problemem zadzierających się skórek - możemy temu zapobiec między innymi za pomocą odpowiedniej pielęgnacji. Chcąc sprostać oczekiwaniom klientek, nasz sklep przygotował rozmaite odżywki, dzięki którym paznokcie staną się zdrowsze i nabiorą blasku. 

Nieodzowna odżywka do paznokci po hybrydzie

Czynniki mechaniczne – to tylko jeden z powodów, dla których sięgamy po różnego rodzaju środki do wzmocnienia i pielęgnacji. Paradoksalnie, najmocniej możemy zniszczyć paznokcie, starając się je upiększyć. Największą szkodę płytce paznokciowej wyrządza nie tyle sama jej stylizacja, co usuwanie manicure, zwłaszcza hybrydowego.Nasze paznokcie niszczy zarówno długotrwałe działanie acetonu, jak i mechaniczne usuwanie resztek lakieru. Zabiegi te należy wykonywać z dużą ostrożnością i zastosowaniem wszystkich dobrych praktyk wykorzystywanych przez doświadczone stylistki. Nieodzownym dopełnieniem takich zabiegów jest nałożenie specjalnej odżywki do paznokci po hybrydzie

Specjalna kompozycja

Każdy produkt, który znajduje się w ofercie, został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Specjalne formuły poszczególnych oliwek sprawiają, że płytka paznokciowa zostaje nie tylko odświeżona, ale również prawidłowo odżywiona. Jest to niezwykle ważne, biorąc pod uwagę, że to dłonie, a tym samym również paznokcie, są narażone na nie najlepsze warunki atmosferyczne, a także wszechobecną chemię. Oliwki, które znajdują się w ofercie, z pewnością pozwolą prawidłowo zadbać o dłonie i paznokcie.

Cenne witaminy i oleje

Oferowane olejki do pielęgnacji skórek i paznokci zostały wzbogacone w potrzebne do prawidłowego rozwoju witaminy i substancje nawilżające, które sprawią, że skórki nie pękną, a płytka paznokcia pozostanie błyszcząca. Warto zatem postawić na odżywkę do paznokci po hybrydzie, która sprawi, że dłonie będą zawsze wyglądać zdrowo i estetycznie.

Stawiamy na naturalne składniki

Przedstawione preparaty do pielęgnacji skóry wokół paznokcia w 96% zawierają naturalne składniki. Doskonale znany olej macadamia sprawi, że skóra stanie się nawilżona i jędrna. Olej arganowy ułatwi procesy regeneracyjne na naszych dłoniach i przyspieszy proces gojenia, jeśli naskórek został naruszony. Prócz naturalnych olejów w składzie specjalnych preparatów znalazły się także antyoksydanty oraz witaminy. Zawierają także kwasy tłuszczowe, które są istotne w procesie odbudowy skóry. Produkt jest niezwykle wydajny, już niewielka ilość sprawi, że skóra będzie nawilżona i odżywiona.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów