Wczytuję dane...

PŁYNY I PREPARATY

Prezentowana oferta jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientek — zarówno tych mniej, jak i bardziej wymagających. Płyny, które można w niej odnaleźć pozwolą na prawidłową dbałość o płytkę paznokcia nie tylko w salonach kosemtycznych, ale również w domowym zaciszu. W ofercie można znaleźć nie tylko odtłuszczacze, ale również płyny, które pozwolą usunąć stary manicure bez zniszczenia płytki paznokcia. 

Bez nich ani rusz!

Każda kobieta, która decyduje się na stylizację paznokci metodą hybrydową lub żelową, doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że bez oferowanych poniżej płynów taka stylizacja nie jest możliwa. Prezentowane produkty pozwolą naszym klientkom nie tylko bezpiecznie usunąć lakier hybrydowy, ale również dobrze odtłuścić płytkę, dzięki czemu nowa warstwa lakieru będzie się na niej doskonale trzymać.

Wymarzona stylizacja tylko z naszymi płynami

Każda stylizacja wymaga użycia odpowiednich płynów. Warto zatem zapoznać się z naszą ofertą, w której można odnaleźć nie tylko cleanery, ale również płyny do usuwania rozmaitych warstw lakieru. Dzięki nim pozbycie się niechcianej warstwy i nałożenie nowej będzie jedynie przyjemnością. 

PREPARATY

PŁYNY DO STYLIZACJI PAZNOKCI

DEZYNFEKCJA

Sortuj według:
Wyświetl po produktów