Wczytuję dane...

BAZY/TOPY

Chcąc wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy, należy mieć nie tylko elementarną wiedzę na ten temat, ale również zaopatrzyć się odpowiednie produkty i narzędzia. Wśród tych, o których z pewnością nie można zapominać, są specjalistyczne bazy i topy. Dzięki ich użyciu nałożony lakier trzyma się na paznokciach przez długi czas. Chcąc sprawić, aby nasze klientki były zawsze zadowolone z wykonanych zdobień, oferujemy poniżej wysokiej jakości bazy i topy, dzięki którym utrwalenie pięknych efektów stylizacji nie będzie niczym trudnym. 

Baza do hybryd Victoria Vynn — z nią zawsze się uda!

Nie da się ukryć, że baza hybrydowa, w tym doskonała baza Victoria Vynn, to jeden z ważniejszych elementów podczas wykonywania manicure hybrydowego. Jest to fundament, dzięki któremu nałożony lakier będzie się trzymał na paznokciu przez długi czas. Zanim nałożymy lakier w odpowiednim kolorze oraz na przykład fantazyjny wzór, potrzebny nam będzie specjalny podkład, który nałożymy na odpowiednio przygotowaną płytkę. Dostępna w naszej ofercie baza do hybrydy Victoria Vynn to gwarancja, że płytka paznokcia będzie chroniona przed uszkodzeniami. Pamiętajmy, że baza do hybrydy jest kluczowa i nie może jej zabraknąć w naszym wyposażeniu.

Baza Victoria Vynn – dlaczego jest tak istotna?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hybrydami, musisz wiedzieć, że wykonanie hybrydy bez bazy jest niemożliwe. To właśnie ona sprawia, że manicure jest trwały - kolorowy lakier i wzór utrzymują się właśnie na tej solidnej podstawie. Baza hybrydowa jest również produktem, który zabezpiecza płytkę przed bezpośrednim kontaktem z barwnikami, zapobiegając tym samym powstawaniu przebarwień na paznokciu. W bazie zawarte są też składniki odżywcze.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów baz do hybryd. Podstawowe produkty utwardzają płytkę paznokciową, chronią przed działaniem lakieru i zwiększają jego przyczepność, a przez to – trwałość manicure. Istnieją jednak także proteinowe bazy hybrydowe – odpowiednie dla paznokci zniszczonych, osłabionych. Dzięki ich zastosowaniu płytka regeneruje się i dochodzi do znacznej poprawy jej stanu. Baza do hybrydy może także posłużyć do przedłużania paznokci. Dzięki odpowiedniej konsystencji można z jej użyciem odbudować płytkę złamaną albo dodać jej nawet kilkanaście milimetrów.

Baza do hybrydy Victoria Vynn — cena atrakcyjna

Chcemy, aby nasze klientki otrzymywały wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Nie inaczej jest z oferowanymi bazami do hybryd. Proponowane zestawy oraz pojedyncze sztuki zostały wycenione tak, aby każda kobieta dbająca o swoje dłonie mogła pozwolić sobie na zakup zarówno bazy, jak i innych produktów Victoria Vynn. Warto skorzystać ze specjalnych ofert na całe zestawy kosmetyków do manicure. Nawet najbardziej zaawansowana baza hybrydowa w komplecie może okazać się o blisko połowę tańsza niż przy zakupie na sztuki.

Baza hybrydowa Victoria Vynn w sklepie online

Nasze produkty są dostępne w sklepach online, dzięki czemu każda manicurzystka może dokonać zakupów z dowolnego miejsca. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, szczególnie, że oferowane produkty są wysokiej jakości, a tylko na takich warto pracować. To dobra alternatywa również dla ludzi zabieganych – tylko kilka kliknięć na naszej stronie wystarczy, by nasze produkty trafiły pod wskazany adres. Skończyła się baza do hybryd? Zamówienie można złożyć w każdej chwili!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów