Wczytuję dane...

Queen of the Night

Queen of the Night

Są takie momenty, w których kolor zyskuje na znaczeniu. W nocy, gdy widoczność spada, znaczenie koloru rośnie. Wiemy, że stylizacja nocna wymaga odpowiedniego podejścia i takie prezentuje nasza seria lakierów hybrydowych Queen of the Night. Królowa nocy może być jedna, choć o wielu barwach i odcieniach. Manicure na imprezę czy randkę nie musi być banalny. Sprawdź, jak wiele zyskasz, dbając o odpowiedni odcień lakieru.

Noc, której królową jesteś Ty – lakiery hybrydowe

Seria Queen of the Night i cała linia Gel Polish Color są przeznaczone do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Co jeszcze wyróżnia lakiery hybrydowe serii Queen of the Night? To, że łatwo się je aplikuje. Żelowa, gęsta konsystencja sprawia, że nakładanie jest precyzyjne. Pomaga w tym odpowiednio zaprojektowany, płaski pędzelek. Możesz wybierać w dwóch technikach, a także mieszać je z innymi naszymi propozycjami – np. pyłkami dekoracyjnymi. Lakiery hybrydowe utwardza się światłem UV lub z lampy LED. Kolor usuniesz łatwo przy pomocy frezarki lub kompresów acetonowych, o ile rzeczywiście chcesz zrobić – piękny, gładki kolor bez smug utrzymuje się przez długi czas. Całość możesz wzmocnić naszymi topami do manicure. Co jeszcze oferuje Królowa Nocy?

Kolory, które nocą nabierają głębi

Te same kolory, które za dnia przyciągają uwagę, w nocy stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Pośród ciemności wyróżniają się i wskazują kierunek. Pobudzają do działania jak żywy odcień fioletu Crazy Disco. Zaskakują zdecydowaniem Gold Fever. Iskrzący odcień czerwieni Sparkling Rose inicjuje imprezę, choć granatowy Almost Midnight wyraźnie przypomina, jaka to pora dnia. To nie wszystko, czym obdarza Queen of the Night, gdy wejdziesz w jej świat. Odcieni jest więcej, jak i całej linii Gel Polish Color. Mamy pastele, neony, emalie i wiele innych. Za głębię koloru odpowiadają dwie cienkie warstwy lakieru. Zapewniają doskonałe krycie. Wybierz się w noc i zostać jej królową dzięki serii Queen of the Night.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów