Wczytuję dane...

Dress Code

Dress Code

Praca w biurze wymaga odpowiedniego stroju i etykiety. Nie inaczej jest z paznokciami. Jaskrawe kolory gryzą się z powagą korporacyjnego trybu pracy. Dlatego opracowaliśmy serię Dress Code. Zestaw lakierów hybrydowych, które charakteryzują się bardziej stonowaną kolorystyką. Taką, która łączy elegancję, pęd do sukcesu i podkreślenie charakteru miejsca.

Łatwa aplikacja, różne techniki i trwały efekt

Seria Dress Code i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Możesz zatem dowolnie kreować stylizację swoich paznokci. Nie zapominaj jednak, że obowiązuje Cię Dress Code! Choć musisz zachować powagę, nadal korzystasz z wyjątkowych zalet linii Gel Polish Color. Średnio gęsta, żelowa konsystencja pozwala na precyzyjną aplikację. Ułatwia ją płaski, dopasowany pędzelek. Lakiery Dress Code służą do manicure, a więc są utwardzane światłem z lampy UV/LED. Bardzo dobrze współgrają z innymi naszymi produktami – topami i bazami do manicure. Lakiery możesz oczywiście łatwo zmyć za pomocą kompresów acetonowych czy frezarki do paznokci. Dress Code pasuje do każdego rodzaju paznokci lub form do przedłużania.

Subtelne odcienie we właściwym miejscu

Gdy musisz stosować Dress Code, nie powinnaś szaleć z feerią barw. Lepiej postawić na jeden, subtelny i w ciekawy sposób zwracający na siebie uwagę kolor. Proponujemy odcienie różu. Tak, aby pokazać kobiecość i siłę charakteru w biurowym otoczeniu. Być może zainteresuje Cię słodki odcień Casual Chic, a może chcesz zaprezentować gotowy projekt ozdobionymi paznokciami w odcieniu Perfect Match? Gdy praca umysłowa wre, spróbuj matowego odcienia Front Office, a gdy tempo spada, dobrze sprawdzi się przygaszony odcień Loose Friday. W linii Gel Polish Color mamy kolory pastelowe, neonowe i brokatowe. Dwie cieniutkie warstwy odpowiadają za głębię koloru i doskonałe krycie. Zastosuj Dress Code i poczuj się piękna także w pracy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów