Wczytuję dane...

In Space

Eksplodują feerią barw i zamkniętych w nich drobin.
Bajecznie odbijają światło przywodząc na myśl obrazy z kalejdoskopu. 

Kolekcja IN SPACE zachwyca nieziemskimi efektami gwiezdnego pyłu zatopionego w kolorach,

★★★ Nie czekaj !! Zrób sobie prezent i sięgnij gwiazd ★★★

In Space

Gwiazdy inspirują, a nocne niebo zachwyca. A gdyby tak to piękno mieć zaklęte w dłoniach? Coś takiego oferuje Ci nasza specjalna seria lakierów hybrydowychIn Space. Unikalne kompozycje kolorów, mieszają się ze srebrzystymi akcentami. Tak jak w gwiezdnej przestrzeni.

Dłonie błyszczące niczym gwiazdy

Seria In Space, jak i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Podróże w przestrzeń wymagają przygotowania. Na szczęście lakiery hybrydowe z serii In Space są łatwe w aplikacji. Jest tak dlatego, że mają żelową konsystencję. Jest dość gęsta dlatego można nakładać ją precyzyjnie. Pomaga w tym odpowiednio wykonany pędzelek. Lakier rozchodzi się równomiernie i nie pozostawia smug. Przekonasz się o sile gwiezdnego efektu po utwardzeniu lampą LED lub UV. Lakier sprawdzi się w każdym rodzaju paznokci, nawet jeśli przedłużasz je za pomocą formy. Możesz efekt wzmocnić, stosując inne nasze propozycje – na przykład topy do manicure. A jeśli zechcesz zmienić kolor paznokci – łatwo usuniesz go frezarką lub kompresem acetonowym.

Zostań gwiazdą wieczoru i odpłyń w głąb nocy

Lakiery hybrydowe są piękne także dzięki temu, że oprócz koloru dostarczają innych wrażeń. Tak jest zwłaszcza w serii In Space. Kolor wzbogacony jest błyszczącym akcentem. A każdy odcień wyraża inny aspekt gwiezdnego świata. Taki Red High-Rise to propozycja promieniująca czerwienią i lśniącą srebrem. Heather Polaris przenosi Cię na biegun, gdzie zachwycają odblaski zorzy. Niebieski, purpura i srebro świetnie to wyrażają. W przestrzeni kosmicznej jest też dużo czerni, takiej jak w Anthracite Sadr – nie wiadomo, czy to czerń błyszczy srebrnym pyłkiem, czy to odcień szarości robi się coraz ciemniejszy. To tylko kilka propozycji. Seria In Space jest znacznie bogatsza. Cokolwiek wybierzesz, za głębię koloru i jakość pokrycia odpowiada formuła dwóch cienkich warstw lakieru.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów