Wczytuję dane...

SENSO KREMY

Kremy SENSO

Zdrowe i piękne paznokcie to przedłużenie zadbanych dłoni. Te mają znacznie większe potrzeby pielęgnacyjne. Ich skóra znacznie bardziej narażona jest na uszkodzenia i zniszczenie niż reszta ciała. Gdy nie są pielęgnowane, tracą blask i gładkość oraz tę unikalną, kobiecą delikatność. Stąd tak ważna jest jej ochrona przed szkodliwymi czynnikami oraz zewnętrzne nawilżenie. By o to zadbać, potrzebujesz kompetentnych środków. Dlatego mamy w ofercie nasze kremy SENSO.

Kremy SENSO z uczuciem dla dłoni

Seria kremów SENSO to pakiet preparatów ochronnych i pielęgnacyjnych do dłoni. Wystarczy nanieść nieco kremu na powierzchnię skóry, delikatnie wmasować i cieszyć się efektami. A dobroczynny wpływ kremów SENSO jest szeroki:

  • intensywne nawilżenie, wzmocnienie naskórka i uzyskanie gładkości,
  • ochrona przed szkodliwymi czynnikami poprzez wzmocnienie naturalnej bariery skórnej,
  • krem szybko się wchłania, skóra jest odżywiona i gładka w dotyku,
  • kremy SENSO to uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych i dekoracyjnych dłoni i manicure.

Seria kremów SENSO to nie tylko działanie odżywcze, ale i zapach. Specjalnie opracowane tak, aby wyrażać atmosferę chwili. Subtelne Follow Me, zachęcające Touch Me, śmiałe Kiss Me oraz namiętne Love Me to jeszcze jedna z korzyści, jaką niesie stosowanie kremów SENSO. Niech inni też cieszą się pięknem i zapachem Twoich dłoni.

Z miłości do skóry i natury

W naszych kremach SENSO dominują naturalne i sprawdzone składniki odżywcze dla skóry dłoni, m.in.:

  • sok z aloesu,
  • olej sojowy,
  • masło shea,
  • alantoina.

Możesz ich używać za każdym razem, gdy odczuwasz, że Twoje dłonie są suche, zmęczone lub ich skóra jest szorstka. Pełnią funkcję zarówno odżywczą, jak i kosmetyczną. Mogą być oczywiście także stosowane do skóry ciała. To kosmetyki wegańskie – oznacza to, że nie były testowane na zwierzętach oraz nie mają w swoim składzie żadnych elementów pozyskanych ze zwierząt. Możesz być pewna, że kremy SENSO powstały wyłącznie z miłości do piękna, zdrowia i natury.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów