Wczytuję dane...

BLACK & WHITE KING

Black and White King

Są takie kolory, które zawsze będą modne. Biel i czerń – dwa przeciwstawne żywioły i światy. Zawsze w opozycji do siebie, zawsze ze sobą współistniejące. Jest w nich coś ponadczasowego, eleganckiego i pociągającego. Dlatego nie mogło zabraknąć w naszej kolekcji klasycznego białego i czarnego lakieru hybrydowego. Prawdziwych królów wśród barw. Taka właśnie jest nasza seria Black and White King. Dla kobiet stawiających na klasyczne i sprawdzone rozwiązania. A przy tym odważne, pośród pstrokatego i neonowego otoczenia, w której klasyczny kolor nie krzyczy, lecz przemawia. Jak król.

Tam, gdzie króluje biel i czerń

Seria Black and White King, jak i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Zastosuj klasyczną biel i czerń w najbardziej idealny sposób. Żelowe, gęste i przez to celne w aplikacji lakiery hybrydowe Black and White King są łatwe w użyciu i stanowią bazę pod bardziej zdecydowane stylizacje. Kolory są wyraźne i zwracające uwagę. Wymagają utwardzenia przy pomocy lampy LED lub UV. Efekt utrzymuje się 48 godzin, a pozbyć go można się poprzez frezarkę lub acetonowe kompresy. Lakierowy połysk uświetni niejedną uroczystość, wyjście do pracy czy na randkę.

Klasyka odkryta po raz kolejny

Biały czy czarny? Co będzie lepsze? Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz być pewna, że kolor będzie intensywny i głęboki. Dwie cienkie warstwy lakieru gwarantują idealne krycie. Barwy nocy świetnie nadadzą się na wiele okazji. Zarówno oficjalnych, bardziej uroczystych, swobodniejszych, jak i intymnych. Biel i czerń komponuje się z każdą stylizacją, ubiorem i fryzurą. Nie możesz źle trafić. Czarny i biały to dwaj królowie stylu i elegancji. Nasze klasyczne lakiery z serii Black and White King doskonale się uzupełniają z innymi naszymi produktami – pyłkiem dekoracyjnym, formą do przedłużania paznokci, bazami i topami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów