Wczytuję dane...

PHARM FOOT - Marka Podologiczna

PHARM FOOT - Marka Podologiczna. Zadbaj o swoje stopy. Profesjonalne preparaty
dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne.

PHARM FOOT - Marka Podologiczna. Zadbaj o swoje stopy

Pharm Footto profesjonalne preparaty dermokosmetyczne wspomagające kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Marka stworzona została przez zespół ekspertówpod kierownictwem prof. Ireny Waleckiej – jednego z największych autorytetów w dziedzinie dermatologii. Oferta Pharm Foot skierowana jest zarówno do salonów podologicznych, jak i do klientów indywidualnych.

Kto może skorzystać z preparatów Pharm Foot? 

Preparaty do podologicznego i kosmetycznego pedicure przeznaczone są do pielęgnacji każdego typu stóp. Stanowią skuteczne remedium na suche, pękające pięty. Pomagają pozbyć się nieestetycznych odcisków na stopie. Służą leczeniu skóry nadpotliwej oraz ze skłonnością do takich schorzeń, jak grzybica czy łuszczyca. W celach profilaktycznych preparaty Pharm Foot z powodzeniem stosować mogą także osoby, które nie mają problemów podologicznych.

Komu najbardziej potrzebny jest pedicure kosmetyczny?

Ochronne maści, zmiękczające pianki i regeneracyjne kremy do stóp marki Pharm Foot powstały m.in. z myślą o osobach, których stopy wymagają szczególnej troski. Przynoszą ulgę w dolegliwościach wyczynowym sportowcom, diabetykom i seniorom. Formuły dermokosmetyków Pharm Foot opracowane zostały w oparciu o organiczne (całkowicie bezpieczne dla zdrowia) składniki aktywne o wysokiej, potwierdzonej licznymi badaniami skuteczności. 

Jak działają podologiczne preparaty Pharm Foot?

Kuracja dermokosmetykami marki Pharm Foot daje spektakularne efekty estetyczne, a przede wszystkim skutecznie wspiera leczenie podologiczne. Preparaty do pedicure kosmetycznego nie tylko likwidują niepożądane objawy, ale też służą profilaktyce rozmaitych schorzeń, ponieważ sięgają ich przyczyn. Odpowiednio dobrany zestaw innowacyjnych produktów Pharm Foot pozwala wypracować to, o czym marzy większość ludzi – zdrowe, a zarazem piękne stopy.

JAK KUPOWAĆ

1. Część produktów PHARM FOOT jako produkty do użytku profesjonalnego dostępna jest dla Przedsiębiorców po zarejestrowaniu/zalogowaniu się w sklepie jako Klient FIRMA

2. Oferta sklepu w części logowanej skierowana jest do FIRM BRANŻOWYCH

( dotyczy dostępu do cennika „hurtowego” oraz dostępu do produktów z kategorii "PRODUKTY SALON-DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO" i "ZESTAWY PRODUKTOWE NA START - Promocyjne")

3. Aby skorzystać z możliwości zakupu produktów z kategorii

- PRODUKTY SALON-DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO i

- ZESTAWY PRODUKTOWE NA START - Promocyjne

oraz uzyskać dostęp do cennika „hurtowego” wymagana jest rejestracja jako klient FIRMA                 

(podczas rejestracji należy wybrać opcje FIRMA i podać dane firmy wraz z NIP-em)

4. Po rejestracji w przeciągu kilku godzin otrzymasz emaila z informacją potwierdzającą przydzielenie cennika Klient FIRMA

5. Ceny będą widoczne dla klientów zalogowanych

Sortuj według:
Wyświetl po produktów