Wczytuję dane...

City Breeze

Nowoczesny charakter posiadają lakiery CITY BREEZE GEL POLISH.

To znakomitość wśród hybryd. Żelowa formuła o średnio gęstej konsystencji niezawodnie współpracuje z płaskim pędzelkiem. Lakiery utwardzane światłem UV i LED. Usuwane przy pomocy kompresów acetonowych lub frezarką. System GEL POLISH uzupełniają bazy i topy o różnych właściwościach i wykończeniu.

City Breeze

Miejska bryza wydaje się być oksymoronem, a jednak jest coś niezwykłego w rytmie wielkiej metropolii. To mnogość barw, ruch, życie, które pędzi, ale też ma gdzie się zatrzymać. To otwarte przestrzenie, miejsca publiczne, ale i mniej uczęszczane, tajemne zakamarki, które znają tylko wtajemniczeni. Podobnie jest z naszą serią lakierów hybrydowych City Breeze. To coś dla kobiet, które kochają miejski lifestyle. Manicure służy im do podkreślenia charakteru, kolor zwróceniu uwagi pośród tłumu, a połysk jest niczym mrugnięcie okiem nadarzającej się okazji.

Do różnych typów stylizacji

Seria City Breeze i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

To powoduje, że lakiery hybrydowe City Breeze możesz stosować wedle własnej stylistyki i kompozycji. To metody znane i popularne. Aplikacja jest łatwa, a dołączony pędzelek czyni z manicure rytuał. Efekty oszałamiają i inspirują do miejskich legend. Lakiery sprawdzą się zarówno w Twojej torebce, jak i dla profesjonalnych kosmetyczek w salonach manicure. Lakiery równomiernie się rozchodzą i nie pozostawiają smug. W każdej buteleczce jest 8 ml piękna i odcieni miejskiej bryzy.

Mnogość kolorów, ten sam czar

Lakiery City Breeze są w kolorach miasta. Każdy z nich zaskakuje i ciekawi niczym kolejna poznana ulica. Dark Blue Aura niczym poranek w metropolii. Nude Molding jak kolor skóry przy porannym prysznicu. Żywa czerwień neonów Red High-Rise. Wieczorny Modern Violet albo intymne rozmowy przy gorącej czekoladzie w kolorze Brown Meander. A może ciepły, ale zdecydowany odcień Modernist Red? Mamy tego więcej. City Breeze, jak i cala linia Gel Polish jest bogata. Emalie, pastele, neony, brokaty, kolory frenchowe czy półtransparentne. Głębia koloru jest zapewniona przez odpowiednie krycie dwoma cienkimi warstwami. Wyraź swoją osobowość poprzez hybrydy. Poczuj miejską bryzę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów