Wczytuję dane...

PIELĘGNACJA

Pięknie wyprofilowane oraz odpowiednio przyciemnione brwi i rzęsy, które podkreślają spojrzenie i dodają twarzy uroku, to marzenie większości pań, niezależnie od wieku. Nie każdą z kobiet natura obdarzyła wymarzoną oprawą oczu, ale niemal każdą łatwo jest zmienić, dopasowując do indywidualnych upodobań, typu urody czy modowych trendów. By uzyskać świetny efekt, a brwi prezentowały się elegancko i estetycznie, potrzebne będą wysokiej klasy akcesoria, takie jak wosk do depilacji, barwiąca henna oraz narzędzia zabezpieczające skórę i gadżety ułatwiające aplikację – szpatułki, szczotki i pędzelki. 

Wosk, szpatułki i paski – udana depilacja brwi

O ile z usunięciem włosków pęsetą można poradzić sobie samemu, to depilację woskiem okolicy oczu warto już wykonać u profesjonalisty – w dobrze wyposażonym i odpowiednio przygotowanym do pracy salonie kosmetycznym. Przy użyciu oferowanych przez nas narzędzi i przyborów powodzeniem uda się wykonać nawet najbardziej skomplikowaną stylizację. W ofercie mamy wosk w puszkach i granulkach, szpatułki do nakładania specyfiku czy fizelinowe paski depilacyjne. Odpowiednio wykonany zabieg to gwarancja doskonałego efektu, minimalizacji ból związanego z usuwaniem włosków, opóźnienia ich porostu (nawet do 4 tygodni) i możliwość łatwego pozbycia się najdelikatniejszego meszku z okolic brwi. 

Henna do brwi i rzęs, czyli jak podkreślić oczy

Regulację brwi warto dopełnić, ich przyciemnieniem, które podkreśli i wydobędzie naturalne piękno kobiecych rysów. Jednym z najprostszych, a jednocześnie najpopularniejszych sposobów intensyfikacji oprawy oczu jest henna do brwi i rzęs. Ten nieco niepozorny produkt – w postaci proszku rozrabianego wodą utlenioną czy gotowego żelu – potrafi działać cuda. Odpowiednio dobrana kolorystycznie do typu urody sprawia, że twarz wygląda piękniej i wciąż naturalnie. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, którym natura poskąpiła wyraźnej oprawy oczu, osób o dużej wrażliwości na składniki chemiczne zawarte w maskarach oraz wszystkich tych pań, którym nie po drodze jest z codziennym make-up’em. Do wyboru jest henna brązowa, czarna, grafitowa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów