Wczytuję dane...

MEGA BASE SYSTEM

Trwały manicure hybrydowy to marzenie każdej klientki. Teraz jest to możliwe dzięki kolekcji lakierów MEGA BASE SYSTEM, która jest gwarancją elastycznej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stylizacji paznokci. Połączenie produktów Victoria Vynn MEGA BASE i MEGA TOP daje zdumiewające efekty przy wyjątkowej łatwej aplikacji. 

MEGA BASE – wielofunkcyjna baza hybrydowa

Produkty z linii MEGA BASE to wielofunkcyjna baza hybrydowa, która może być stosowana w systemach GEL POLISH i PURE. Wśród najważniejszych zalet bazy należy wymienić:

  • wzmocnienie miękkich i słabych paznokci;
  • gęsta konsystencja dająca pełną kontrolę: nie zalewa skórek i nie spływa;
  • jest odporna na uszkodzenia i elastyczna;
  • nie żółknie;
  • w prosty sposób można nadać paznokciom pożądany kształt i naturalny wygląd;
  • pomaga w rekonstrukcji zniszczonej płytki paznokcia;
  • pozwala przedłużyć płytkę paznokcia na szablonie do 7 mm.

Warto wspomnieć, że przy tłustej płytce wskazane jest zastosowanie Gel Polish Tape Bond przed aplikacją bazy. Bazę można usunąć płynem na bazie acetonu REMOVER UV/LED Manicure. Czas utwardzania bazy to: LED 48W – 30sek. LED 24W – 60 sek., UV 36W – 

120 sek.

MEGA BASE dostępna jest w pięciu wyjątkowych kolorach: CLEAR, PINK, BEIGE, COLD PINK i MILKY WHITE. 

Do zakończenia manicure hybrydowego wykorzystaj MEGA TOP. Produkt pomaga zabezpieczyć stylizację i uodpornić ją na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Aplikacja produktu jest wyjątkowo łatwa dzięki lepkiej i gęstej konsystencji. Chroni kolory przed żółknięciem i przebarwieniami, a dodatkowo nadaje wierzchniej powłoce elastyczność. 

Zalety elastycznego manicure hybrydowego

Z produktami Victoria Vynn wykonanie trwałego i estetycznego manicure hybrydowego jest naprawdę łatwe. Klientki docenią doskonałą jakość i będą regularnie wracać do salonu. Produkty z serii MEGA BASE są gwarancją stylizacji odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Płytka paznokcia jest utwardzona i wzmocniona, a w niektórych przypadkach może być przedłużona nawet o 7 mm. Produkty są polecane do rekonstrukcji zniszczonych i łamliwych paznokci. Wisienką na torcie jest elastyczne i błyszczące wykończenie stylizacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów