Wczytuję dane...

CAT EYE - Kocie Oko

Cat Eye

Lubisz, gdy paznokcie mają ten wyraźny akcent? Kolor, który przecina czerń i daje znać, że ktoś jeszcze jest w ciemnościach? Jak ktoś, kto obserwuje i nie zdradza wszystkich swoich tajemnic. Taką aurę dadzą Ci specjalnie zaprojektowane lakiery hybrydowe z serii Cat Eye. Wyrażają osobowość zdecydowaną, ale i tajemniczą. Współgrają z nocną imprezą, ale i bardziej oficjalną okazją.

Aplikacja nie wymaga zręczności kota

Seria Cat Eye, jak i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Co to oznacza? Możesz stosować lakier hybrydowy Cat Eye na różne sposoby. Mieszać je z innymi naszymi produktami i uzyskiwać unikalne, indywidualne efekty. Tak indywidualne jak kot. Nie będzie to trudne, gdyż aplikacja lakieru jest bardzo łatwa, za sprawą żelowej gęstej konsystencji. Specjalne zaprojektowany, płaski pędzelek dodatkowo ułatwia sprawę. Lakier nadaje się do każdego rodzaju paznokci, także tych przedłużanych formą. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug. Wymaga utwardzenia światłem UV czy LED. Efekt jest piękny, trwały, choć w każdej chwili możesz go łatwo zmyć kompresami acetonowymi lub usunąć frezarką. Co jeszcze sprawia, że seria Cat Eye jest takie niezwykła? To kolory.

Dyskretny urok skradającego się kota

Wiesz, co sprawia, że koty są takie urocze, ale i fascynujące? To tajemniczość. Osobowość, która skryta jest za woalem nieznanej nam natury. Ty też możesz być nieodgadniona jak kot i zapraszać na swoje ścieżki tylko wybranych. Przyciągnąć ich spojrzenia odcieniem Rubin Stone albo Makait Stone. Zaaplikować delikatną zieleń Kyanite Stone albo bardziej zdecydowany Red Jasper. Możesz też przyjąć styl słodkiego kociaka przy użyciu Pink Sapphire lub chłodnej i niedostępnej jak Amethyst. To tylko niektóre z kolorów, jakie ma seria Cat Eye. Charakteryzują się głębią i świetnym kryciem dzięki dwóm cienkim warstwom, jakie ma lakier. Nie tylko kocie oko to dostrzeże.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów