Wczytuję dane...

MOUSSE SCULPTURE GEL

MOUSSE SCULPTURE GEL
Produkt, który doskonale współpracuje z pędzlem, wystarczy go tylko delikatnie popchnąć w odpowiednim kierunku podczas pracy. Po utwardzeniu w lampie UV lub LED staje się ultra mocny, twardy i odporny na uszkodzenia, a jednocześnie łatwy w obróbce. Gwarantuje trwałość manicure.

CO TO JEST TIKSOTROPIA?
Gęsta konsystencja musu ma niezwykłą właściwość zmiany lepkości pod wpływem przyłożonej energii. Po nałożeniu na paznokieć, struktura staje się nieco cieńsza. Proces ten nazywany jest THIXOTROPY lub "płynną pamięcią". Dzięki temu żel łatwo i równomiernie się nakłada, daje się kształtować i delikatnie wygładzać. Mimo zmiany konsystencji nie spływa z paznokci ani nie zalewa skórek.

MOUSSE SCULPTURE GEL – co musisz o nim wiedzieć?

MOUSSE SCULPTURE GEL to innowacyjny produkt Victoria Vynn przeznaczony do architektury paznokci, który może być stosowany do:

  • przedłużenia i budowania paznokci;
  • szybkiej korekty;
  • nadbudowy i wzmocnienia naturalnej płytki paznokci;
  • tworzenia awangardowych kształtów.

Co warto wiedzieć o produkcie MOUSSE SCULPTURE GEL? Specjaliści z firmy Victoria Vynn chcieli wpłynąć na szybkość i komfort pracy podczas architektury paznokci. Stąd nowatorska formuła „płynnej pamięci”, która nazywana jest też tiksotropią. Konsystencja musu sprawia, że produkt wyjątkowo łatwo współpracuje z pędzlem. Utwardzenie tego typu lakieru w lampie UV lub LED powoduje, że MOUSSE SCULPTURE GEL staje się bardzo twardy i odporny na uszkodzenia. Używanie go jest gwarancją trwałości stylizacji paznokci. Z produktu mogą z łatwością korzystać początkujący styliści, ale sprawdzi się też u osób zaawansowanych. 

Zalety i korzyści korzystania z MOUSSE SCULPTURE GEL

Korzystanie z Innowacyjnego produktu MOUSSE SCULPTURE GEL niesie wiele korzyści. Zalety produktu zachęcają do wykorzystania go w codziennych zabiegach stylizacji paznokci. Produkt pozwala na tworzenie dowolnych długości i kształtów. Nie zalewa skórek, gwarantuje doskonałą przyczepność, zapewnia doskonały kolor i nie żółknie. Łatwość pracy z produktem sprawia, że może być używany przez specjalistów na każdym poziomie zaawansowania. 

Wśród korzyści korzystania z MOUSSE SCULPTURE GEL można wymienić:

  • oszczędność czasu, możliwość pracy na 4 palcach jednocześnie;
  • gwarancję mocnej i trwałej stylizacji paznokci;
  • pozytywnie wpływa na tempo pracy, daje możliwość szybkiego uzupełniania;
  • produkt jest łatwy we współpracy, można bez problemu kontrolować go podczas zabiegu.

Poznaj wyjątkowe kolory MOUSSE SCULPTURE GEL

Produkt MOUSSE SCULPTURE GEL jest dostępny w sześciu kolorach. No.001 Crystal Glass jest przeznaczony do budowy i szkieletu, ponieważ jest krystaliczny i bezbarwny. Kolor No.002 Polar White to polarna, intensywna biel o kryciu wynoszącym 100%. No.003 Coral Soft daje 30% krycia, ma delikatny brzoskwiniowy kolor i jest półtransparentny. No.004 Berry Blush to różowy w chłodnej tonacji, który daje 60% krycia. Odcień No.005 Baby Pink to mleczny róż, dający 80% krycia. No.006 Dirty Blush to kolor brudnego różu dający 70% krycie. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów