Wczytuję dane...

GEL POLISH - SYSTEM HYBRYDOWY

Wykonanie perfekcyjnego manicure wielu kobietom wydaje się niezwykle trudne. A tymczasem wystarczy mieć wysokiej jakości produkty, dzięki którym będzie można stworzyć nie tylko podstawową stylizację, ale również przepiękne zdobienia, które utrzymają się przez długi czas.

Żel do paznokci może pomóc

Poza rozmaitymi liniami produktów do hybryd, marka Victoria Vynn stworzyła także specjalny żel do paznokci, dzięki któremu przedłużenie krótkiej płytki nie będzie już żadnym problemem. Dzięki niemu możliwe jest nie tylko przedłużenie paznokci, ale również wzmocnienie miękkiej i zniszczonej płyty, co pozwoli bez obaw nałożyć poszczególne elementy manicure hybrydowego.

Lakiery hybrydowe Gel Polish Led — niezawodna linia

W ofercie naszego sklepu możecie także odnaleźć całą linię lakierów hybrydowych Gel Polish Led, które pozwolą tworzyć Wam oryginalny manicure. Produkty zostały dopasowane zarówno do potrzeb klientek bardziej eleganckich i stanowczych, jak również dla tych, które są bardziej szalone i nie boją się eksperymentować. 

Lakiery hybrydowe gel polish led uv — zawsze udana stylizacja

Kobiety, które szukają produktów, dzięki którym ich stylizacja będzie zawsze udana, powinny postawić na lakiery hybrydowe Gel Polish UV LED. Produkty te zostały bowiem stworzone z myślą o paniach, które nie mają czasu na szukanie idealnych rozwiązań, a którym zależy na pięknych dłoniach i długotrwałym efekcie.

Victoria Vynn Gel Polish LED UV — zawsze stawiaj na najlepsze produkty

Zanim Victoria Vynn wypuściła na rynek kolekcję lakierów i akcesoriów Polish LED UV, każdy produkt został dokładnie przebadany. Dzięki temu właściciele sklepu mogą zapewnić swoje klienta o tym, że stosują one w pełni bezpieczne lakiery, bazy topy i inne produkty. Jest to niezwykle ważne, szczególnie jeśli nad kupnem naszych zestawów zastanawiają się alergiczki. 

Atrakcyjna cena produktów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, sklep Victoria Vynn oferuje im produkty w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu mogą cieszyć się dobrymi jakościowo produktami i pięknym manicure przez długi czas. 

C-COVER   F-FRENCH   G-GLITTER   M-MAGNETIC   N-NUDE   P-PASTEL   PE-PEARL   SH-SHIMMER   ST-SEMI TRANSPARENT

Sortuj według:
Wyświetl po produktów