Wczytuję dane...

DISCO FAVER GEL POLISH

324 Disco Ball 325 Techno Violet 326 Electro Purple 327 Rouge Funk 328 Red Soul 329 Bordo Trans 330 Black Freestyle 331 Green Boogie 

Szykujesz się na szałową imprezę, przyjęcie w stylu disco, bal, wesele lub zabawę z przyjaciółmi do białego rana? Zdecydowanie przyda się niecodzienna stylizacja paznokci. Dzięki produktom z kolekcji Salon Gel Polish Disco Fever renomowanej marki Victoria Vynn każda impreza musi się udać! Brokatowe, mieniące się blaskiem lakiery hybrydowe to nie tylko gwarancja udanego wieczoru, ale i oszałamiającego wyglądu przez wiele kolejnych dni. Z uwagi na wysoką trwałość produkty z kolekcji są wymarzoną propozycją na karnawał i okresy wypełnione zabawą. 

Brokatowe lakiery hybrydowe Disco Fever

W bogatej kolekcji Gel Polish Disco Fever znajdziesz wszystkie topowe odcienie stworzone z myślą o imprezowych stylizacjach. Wypełnione mieniącymi się w świetle drobinkami lakiery prezentują się wyjątkowo, przyciągając spojrzenia i dodając blasku całej stylizacji. Głęboka purpura i lekki srebrzysty połysk dyskotekowej kuli, hipnotyzujący, wypełniony barwnym brokatem fiolet, elektryzujący róż i butelkowa zieleń w stylu retro – w linii znajdziesz lakier hybrydowy, którym podkreślisz każdy imprezowy strój. Dla fanów gorących rytmów przygotowaliśmy również ofertę promocyjną – zestaw pięciu wybranych lakierów w obniżonej cenie. Mając pod ręką kolekcję kolorów tej samej linii, można je mieszać, łączyć i tworzyć wymyślne kombinacje imprezowe. 

Doskonały lakier hybrydowy nowej generacji

Lakiery hybrydowe z linii Salon Gel Polish Disco Fever to nowoczesne produkty o poszerzonej mocy stylizacyjnej. Doskonale nadają się do dwóch typów stylizacji – czterostopniowego rodzaju soak off oraz trzystopniowego systemu hybryd. Dzięki wysokiej jakości i optymalnej gęstości już jedna warstwa produktu zapewnia pełne krycie, a stylizacja zachowuje idealną trwałość przez okres minimum dwóch tygodni. Cenione przez stylistki za idealne nasycenie, gładkość, łatwość rozprowadzania i wysoką pigmentację, są jednymi z chętniej wybieranych lakierów do pełnego blasku, lśniącego manicure i pedicure. Do utrwalania Salon Gel Polish potrzebne będą lampy typu LED – przez około 30-40 sekund lub UV – około 2 minut.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów