Wczytuję dane...

ARTYKUŁY JEDNORAZOWE

Gabinety i salony medyczne, kosmetyczne, tatuażu czy odnowy biologicznej, by mogły działać, muszą spełniać określone wymogi higieniczne i sanitarne. Dlatego będą potrzebować określonych środków i materiałów, które pozwolą zachować ład, zwiększyć bezpieczeństwo pracy i zminimalizować ryzyko zakażenia, zarówno wśród pracowników, jak i klientów. Niezbędne będą środki czyszczące i płyny do dezynfekcji pomieszczeń, powierzchni roboczych i narzędzi, jednorazowe waciki kosmetyczne, podkłady ochronne, rękawiczki, akcesoria do zabiegów manicure i pedicure oraz pomoce do sterylizacji narzędzi. 

Koncentrat, torebki do sterylizacji i spray do dezynfekcji

Podstawową czynnością w każdym salonie kosmetycznym i odnowy powinno być regularne czyszczenie i dezynfekcja sprzętów, urządzeń i pomieszczeń. Przyda się zarówno spray do dezynfekcji o szybkim działaniu, dzięki któremu można będzie w mgnieniu oka odświeżyć zarówno blaty, fotele i powierzchnię wybranych sprzętów, jak i komfortowe, nasączone środkiem czyszczącym chusteczki do szybkich zastosowań. Ponieważ używane do zabiegów sprzęty i narzędzia muszą zostać każdorazowo poddane sterylizacji, potrzebne będą akcesoria, takie jak woreczki do sterylizacji czy płyny do manualnego czyszczenia i dezynfekowania. W naszej ofercie znajdują się zarówno środki do ręcznego mycia, jak i preparaty i materiały przeznaczone do użycia w myjkach ultradźwiękowych czy autoklawie, a także paski umożliwiające kontrolę poprawności przebiegu procesu sterylizacji.

Gąbki, klapki i waciki – niezbędne jednorazowe akcesoria 

W żadnym salonie kosmetycznym nie może zabraknąć jednorazowych akcesoriów higienicznych, które pomogą utrzymać czystość i zapewnić każdej klientce najwyższy komfort i bezpieczeństwo zabiegów. Powinny również przyspieszyć bieżące porządkowanie miejsca pracy w trakcie zabiegu i tuż po jego zakończeniu. Wiele gadżetów i akcesoriów używanych w zakładach pielęgnacyjnych to produkty bez których niemożliwe stałoby się zachowanie odpowiedniej higieny i należytego poziomu bezpieczeństwa usług, a także zapewnienie wygody klientom i pracownikom. Należą do nich m.in. gąbki i separatory używane do manicure i pedicure, klapki kosmetyczne jednorazowe, podkłady i waciki. Szeroki wybór jednorazowych akcesoriów sprawia, że łatwo jest dobrać odpowiednie przybory do indywidualnych potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów