Wczytuję dane...

Dance

Dance

Seria lakierów Dance to propozycja na dyskotekę, studniówkę, uroczysty bal albo swobodną domówkę. Wszędzie tam towarzyszy Ci taniec. My chcemy go podkreślić głębią i jasnością kolorów Twoich paznokci. Mamy coś zmysłowego i emocjonalnego. Coś na szybki taniec albo ten bardzo intymny i zbliżający. A do tego złoty pył, który dodaje ten unikalny efekt glamour. Taki właśnie jest Dance. Zatańcz z Victorią!

Taniec to także technika i przygotowanie

Seria Dance, jak i cała linia Gel Polish Color jest przeznaczona do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Żelowa, precyzyjna, gęsta konsystencja. Istna znakomitość wśród lakierów hybrydowych. Dlaczego tak jest? Możliwość stosowania lakierów Dance powoduje, że masz ogromną dowolność w tym, w jaki sposób przygotujesz się do "tańca". Możesz postawić na klasyczne, jednokołowe pokrycie. A może wolisz połączenie efektów i wzorów? Lakiery hybrydowe z serii Dance sprawdzą się w każdym typie paznokci, zarówno na naturalnej płytce, jak i na przedłużającej formie. Są utwardzane za pomocą lampy UV/LED i aplikowane łatwym w użyciu pędzelkiem. Choć efekt jest trwały, łatwo możesz go usunąć przy pomocy frezarki czy kompresów acetonowych.

Kolory żywe i pociągające jak Twoje ruchy

Kolory w tańcu powinny być takie jak on – żywe, przyciągające uwagę i będące ozdobą całości kompozycji. Seria Dance to 5 unikalnych odcieni beżu i różu. Każda stanowi podstawę do dalszych pomysłowych stylizacji. Bardzo jasny odcień Rumba czy orzeźwiający Jive są jak dyskotekowe lampiony. Bardziej zdecydowany i głębszy odcień Paso Doble zaprasza na parkiet, podczas gdy znacznie słodsze i delikatniejsze Samba czy Cha-Cha już przebierają nogami, by zachwycać. To tylko inspiracje. Od Ciebie zależy, w jaki sposób Dance ozdobi Twoje dłonie, Twój wieczór i Twój taniec. O głębie koloru i krycie nie musisz się martwić – dwie bardzo cienkie warstwy sprawdzają się znakomicie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów