Wczytuję dane...

MASTER GEL

 

Żelowe paznokcie to stylizacja, którą wybiera wiele kobiet. Przesłanek ku temu jest wiele, jednak najczęściej wymienianym powodem jest trwałość wykonanego manicure. Nie musimy się zatem martwić o odpryski podczas wizyty na basenie bądź podczas wykonywania codziennych czynności domowych. Efekt prawidłowo wykonanej stylizacji może posłużyć nam od 3 do nawet 4 tygodni. Jest to niesamowicie wygodne, ponieważ przy wykonywaniu klasycznego manicure nigdy nie utrzymamy efektu na tak długi czas. Aby mieć pewność, że będzie on trzymał się długo, warto skorzystać z oferowanych poniżej produktów. Mając na uwadze popularność tego rodzaju manicure, proponujemy nie tylko same żele, ale również topy i bazy, które jeszcze bardziej utrwalą efekt. Żel nakładany na paznokcie dostępny jest w dużej liczbie wzorów oraz efektów, dlatego za każdym razem możemy uzyskać zupełnie inny rezultat. Nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu jak nowy manicure. Często to nieodłączna część wieczorów spędzonych w żeńskim gronie!

Żel na paznokcie - utrwal naturalną płytkę!

Nie każda kobieta może pochwalić się twardymi paznokciami, którym niestraszne są złe warunki, detergenty i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Aby mieć pewność, że świeżo wykonane zdobienie będzie trzymało się długo na paznokciach, warto skorzystać z oferowanych tutaj produktów. Dzięki wysokiej jakości żelom nie tylko można utrwalić naturalną płytkę, ale również z powodzeniem ją przedłużyć. Produktem, który idealnie spełni taką rolę, są akrylożele Victoria Vynn. Żel na paznokcie to substancja, którą aplikuje się z łatwością (tak jak zwykły lakier) i utwardza w lampie UV/LED. Dzięki jej zastosowaniu płytka paznokciowa jest mocniejsza i dłuższa, ale nie tak odporna na działanie czynników zewnętrznych, jak po aplikacji tzw. akryli. Z kolei manicure akrylowy jest niesamowicie trwały, ale jego wykonanie wymaga sporo wprawy, jaką mają jedynie doświadczone stylistki. Akrylożele Master Gel to rozwiązanie łączące zalety obu preparatów! Są łatwe w aplikacji i pozwalają cieszyć się idealnym manicure przez kilka tygodni.

Które produkty są mi niezbędne?

Chcąc wykonać piękny manicure, należy poza wybranym żelem nabyć również pozostałe składowe, takie jak primery, topy czy bazy, które pozwolą utrwalić wykonane zdobienie. Wysokiej jakości produkty można odnaleźć w naszej ofercie. Oprócz produktów, które utwardzają i wydłużają naszą płytkę paznokcia, dobrze jest sięgnąć po przyrządy, które pozwolą nam na łatwą i dokładną aplikację żelu.W tym wypadku bez wątpienia sprawdzi się nasz pędzel wraz ze szpatułą, który usprawni pracę manicurzystce bądź ułatwi początkującej miłośniczce żelowych paznokci dbanie o dłonie w zaciszu domowym. Nie może go zabraknąć w żadnym zestawie. Wysoka jakość przyrządów do wykonywania stylizacji jest tak samo ważna, jak jakość produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów