Wczytuję dane...

We Wish You

We wish You

Jak wyrazić dobre życzenia innym? Dobrym słowem, wspólnym spędzeniem czasu albo drobnym podarunkiem. Tak drobnym jak 8 ml buteleczka koloru, który inspiruje jak miłość, nadzieja, mądrość i szczęście. Taka jest nasza seria lakierów hybrydowych We wish You. Życzymy Ci tego wszystkiego, a przy okazji zachęcamy do potraktowania paznokci w wyjątkowy sposób. Seria dostarcza lakierów, które mogą posłużyć do oficjalnych okazji, przyjęć urodzinowych, ślubu lub parapetówki. Subtelne odcienie różu i beżu przypominają barwy poranku inicjującego dzień spełnienia życzeń. Czego jeszcze We wish You?

Dobre wibracje i proste aplikacje

Seria We wish You i cała linia Gel Polish Color są przeznaczone do dwóch rodzajów stylizacji paznokci:

  • SYSTEM HYBRID – 3 stopnie,
  • SYSTEM SOAK OFF – 4 stopnie.

Niezależnie od tego, czego życzą Ci bliscy, podarunek w postaci lakieru hybrydowego z serii We wish You będzie strzałem w dziesiątkę. Świetnie nada się na imprezy, do pracy czy na uczelnię. Można go łączyć z innymi preparatami w naszej ofercie – bazami, topami czy pyłkiem dekoracyjnym. Aplikacja lakieru hybrydowego z serii We wish You jest łatwa – gęsta, żelowa konsystencja i płaski pędzelek ułatwiają precyzyjne nanoszenie. Całość nie pozostawia smug, doskonale się rozchodzi a utwardzony lampą UV/LED efekt utrzymuje się długo. Aż do momentu, gdy postanowisz go usunąć frezarką czy kompresem acetonowym. We wish You to świetny patent na prezent, ale i coś jeszcze.

Życzymy Ci piękna i ciepła kolorów

Lakiery hybrydowe z serii We wish You to wyraz dobrych emocji. Być może chcesz życzyć komuś szczęścia i wybierzesz odcień beżu Happiness. Dobrym pomysłem jest życzyć mądrości i wyrazić to zdecydowaną nutą różu Wisdom. Delikatniejszy róż w odcieniu Good Luck to oznaka, że wszystko się ułoży. A nieśmiały, delikatny odcień Love mówi sam za siebie. Kolory są głębokie i intensywne. Odpowiada za to podwójna warstwa lakieru, podobnie jak za doskonałe krycie. Seria We wish You to pomysł na prezent dla innych i dla samej siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów