Wczytuję dane...

ANIME VIBE


Najnowsza kolekcja lakierów GEL POLISH powstała z inspiracji japońskimi komiksami i animacjami. Kiedyś kierowane do dzieci, dziś poruszające tematy współczesnego świata i tworzone dla młodzieży i dorosłych.

Indywidualizm, niezależność i wyjątkowe cechy bohaterów „kreskówek" przyświecały nam przy tworzeniu nowej kolekcji Anime Vibe. Prezentujemy zatem osiem letnich kolorów, które... iluminują w ciemności!

Blue Kyouka - delikatnie ocieplony błękit   Mint Izuku -  odcień świeżej mięty   Yellow Yuuga - intensywnie żółty  Orange Denki - jaskrawy pomarańczowy  Rouge Kouji - delikatny ciepły róż  Pink Mina - neonowy ekscytujqcy róż  Rose Minoru - intensywny róż z domieszka czerwieni Red Shoto - żywa, romantyczna czerwień

Stylizacje wykonane kolorami z kolekcji Anime Vibe, po ekspozycji na światło dzienne lub sztuczne, w rezultacie stają się fluorescencyjne i świecą w ciemności. Intensywność zależna jest od czasu naświetlania stylizacji.

Poznaj lakiery hybrydowe GEL POLISH

Lakiery hybrydowe GEL POLISH Victoria Vynn to niezawodne produkty gwarantujące długotrwały efekt. Hybrydowe lakiery z tej linii są światłoutwardzalne i można stosować je w dwóch typach stylizacji: 3-stopniowy SYSTEM HYBRID i 4-stopniowy SYSTEM SOAK OFF. Czym charakteryzują się lakiery GEL POLISH? Są to żelowe lakiery hybrydowe. Ich średnio gęsta konsystencja przypomina lakier żelowy. Lakier z czarnych buteleczek perfekcyjnie kryje płytkę paznokcia. Dzięki odpowiedniej konsystencji lakier nie spływa z paznokcia, nie zalewa skórek, z łatwością można rozprowadzić go równomiernie i bez smug. 

Manicure hybrydowy: dwa typy stylizacji

GEL POLISH można wykorzystać do dwóch typów stylizacji. Pierwszy z nich to 4-stopniowy SYSTEM SOAK OFF. Składa się on z 4 produktów: TAPE BOND, BASE, COLOR i TOP). Użycie produktu TAPE BOND przed nałożeniem bazy przedłuża trwałość stylizacji nawet do 3–4 tygodni. Lakier przez długi czas zachowuje wyrazisty kolor, nie ściera się i nie odpryskuje. System SOAK OFF to gwarancja trwałości porównywalnej do stylizacji żelowych. W przypadku stylizacji wykonanej sposobem SOAK OFF konieczne jest usunięcie warstwy top pilnikiem z płytki paznokcia.

Drugi system to 3-stopniowy SYSTEM HYBRID, który składa się z trzech produktów: BASE, COLOR i TOP. Do tego rodzaju stylizacji nie używa się TAPE BOND. Skraca to nieco gwarancję trwałości do 2 tygodni. W przypadku tego systemu nie ma konieczności usuwania wierzchniej warstwy lakieru pilnikiem. 

IN SPACE – wyjątkowa kolekcja lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe GEL POLISH dostępne są teraz w dwóch nowych wyjątkowych kolekcjach: IN SPACE oraz MAGIC CHARM. Lakiery z serii IN SPACE zaskakują feerią barw i zatopionymi w nich błyszczącymi drobinkami. Kolory przyciągają wzrok, a zatopione w lakierze drobinki odbijają światło, tworząc efekt podobny do kalejdoskopu. W kolekcji IN SPACE dostępnych jest osiem niecodziennych kolorów, jak np. Burgundy Altair – mahoniowy z różowymi i srebrnymi refleksami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów