Wczytuję dane...

BUILD GEL - ŻELE

 

Zdobienia na paznokciach wykonywane przez manicurzystki bardzo często są tak wymyślne i bogate w szczegóły, że przypominają minidzieła sztuki. Aby jednak móc stworzyć tego rodzaju artystyczne perełki, należy w pierwszej kolejności prawidłowo przygotować płytkę paznokcia. Mając to na uwadze, Victoria Vynn prezentuje poniżej wszelkiego rodzaju żele budujące, dzięki którym nie tylko będzie można utwardzić naturalną płytkę, ale również ją przedłużyć i zyskać dodatkowe miejsce do wykonywania wzorów. Żel budujący to jednocześnie fantastyczna opcja dla kobiet, które z różnych powodów nie są w stanie zapuścić wymarzonych pięknych i długich paznokci. Dzięki temu produktowi niemożliwe staje się możliwe – zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu.

Żele budujące Victoria Vynn — czym są i jak działają?

Żel budujący do paznokci to produkt przeznaczony przede wszystkim do ich przedłużania – idealny dla pań, które potrzebują wykonać efektowny manicure na wieczór, a nie zdążyły zapuścić odpowiednio długich paznokci. Żele budujące docenią jednak także te kobiety, których płytka paznokciowa jest słaba, łamliwa, więc uzyskanie wolnego brzegu o długości choć kilku milimetrów jest praktycznie niemożliwe. Żel do paznokci to produkt, który po utwardzeniu do złudzenia przypomina prawdziwą płytkę paznokciową – usztywnia ją, ale jednocześnie pozostaje odpowiednio elastyczny. Dlatego z powodzeniem można go stosować zarówno jako bazę pod kolorowy manicure, jak i jako swego rodzaju protezę paznokcia, dającą bardzo naturalne efekty. Jaka jest cena takiego produktu w naszym sklepie?

Żel Victoria Vynn — innowacyjny produkt w atrakcyjnej cenie

Tylko produkty wysokiej jakości są w stanie sprostać oczekiwaniom klientek, dlatego żele budujące VV sklep pozyskał od najlepszych producentów. Każdy produkt oferujemy w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu każda miłośniczka żelowych paznokci z pewnością znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. Nasze lakiery, bazy, topy, lampy i inne akcesoria cechują się atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością – to najlepsze z możliwych połączeń. Warto więc skompletować swój wymarzony zestaw. Absolutny must have to nasz żel budujący – jego cena zachęca do nabycia większej ilości, by nigdy go nie zabrakło.

VV żel — nie tylko dla profesjonalistek

Z oferowanych poniżej produktów z powodzeniem mogą korzystać zarówno wykwalifikowane kosmetyczki, jak również panie, które manicure wykonują w domowym zaciszu.Aplikacja produktów jest bowiem niezwykle prosta. Należy jednak pamiętać o fundamentalnych zasadach nakładania i zdejmowania żelu, aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Stosując się do kilku ważnych wskazówek oraz wybierając odpowiednie żele do paznokci, jesteśmy w stanie uzyskać efekt, który dotychczas był możliwy do osiągnięcia wyłącznie w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Teraz można to mieć bez wychodzenia z domu.

Oferta sklepu – dlaczego akurat nasza marka?

Wyróżniamy się starannością w tworzeniu naszej oferty, jednocześnie doskonale wiemy, jakie produkty będą niezbędne w tworzeniu kompletu do perfekcyjnej stylizacji. Jednym z tych produktów dostępnych w naszej jest właśnie żel budujący do paznokci, dostępny w różnych pojemnościach oraz wariantach kolorystycznych. Ogromną popularnością cieszy się zabieg przedłużania płytki paznokcia, zatem warto postawić na sprawdzony produkt o odpowiedniej jakości. Za pośrednictwem naszej oferty każda z klientek jest w stanie wybrać to, co jest najbardziej odpowiednie i spełni spersonalizowane oczekiwania.

Żele budujące — wyraź siebie za pomocą paznokci

Prezentowane żele budujące pozwolą Wam przenieść w zupełnie inny wymiar manicure. Dzięki nim będziecie mogły stworzyć zarówno wysmakowaną, jak i elegancką stylizację paznokci czy bardziej szalony manicure, który nie umknie uwadze innych kobiet. Która z nas nie chciałaby usłyszeć od koleżanek komplementu pod adresem naszych paznokci. Używając naszych produktów, każda z kobiet znajdzie coś odpowiedniego na różne okazje. Przygotowana przez nas oferta sprawi, że z dużym prawdopodobieństwem nawet sceptycznie nastawione do fantazyjnych stlizacji paznokci panie skuszą się na nietuzinkowe zdobienie, które pozwoli im wyrazić swój charakter.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów