Wczytuję dane...

Produkty HOME - do użytku domowego

Produkty Pharm Foot powstały jako odpowiedź na potrzeby rynku usług kosmetycznych. Preparaty z tej linii stosowane są do pielęgnacji stóp w profesjonalnych salonach. Popularność produktów Pharm Foot wynika z ich jakości i skuteczności. Receptury kosmetyków powstają z dbałością o bezpieczeństwo i skuteczność. Podczas kuracji podologicznych i kosmetycznych bardzo ważna jest regularność i odpowiednia higiena. Pharm Foot stworzył produkty HOME do stosowania w domu jako kosmetyki do dodatkowej pielęgnacji. 

Jakie produkty Pharm Foot przeznaczone są tylko do użytku domowego?

Produkty HOME, które można stosować w domowym zaciszu to specjalistyczne kremy do stóp, które są produktami przeznaczonymi do pielęgnacji domowej i dostępne są w tubkach pojemności 75 ml. 

Kosmetyki do użytku domowego pochodzą z linii produktów z mocznikiem, mikrosrebrem oraz ozonowaną oliwą. 

Produkty Pharm Foot Home można dobrać do swoich potrzeb: 

  • NUTRI reGENERATOR 75 ml, krem odżywczo-regenerujący z colostrum;
  • OZONE reBUILDER 75 ml, krem odbudowująco-ochronny z oliwą ozonowaną;
  • SILVER reNOVATOR 75 ml, regenerująco-kojąca maska z mikrosrebrem.

Krem odżywczo-regenerujący z colostrum NUTRI reGENERATOR przeznaczony jest do pielęgnacji skóry cienkiej, wrażliwej i płytko unaczynionej. Wzmacnia, koi, regeneruje, wygładza, rozjaśnia i tworzy film ochronny. Krem odbudowująco-ochronny z oliwą ozonowaną OZONE reBUILDER jest rekomendowany do pielęgnacji stóp ze skłonnością do grzybicy i do skóry zniszczonej. Kosmetyk pobudza tkanki do odbudowy, rewitalizuje skórę i koi zmęczone stopy. SILVER reNOVATOR to regenerująco-kojąca maska z mikrosrebrem. Zalecana jest dla skóry z zaburzoną równowagą mikrobiomu. Działa antymikrobowo i antybakteryjnie, stymulując regenerację skóry. Dodatkowo wszystkie produkty HOME do stosowania domowego są bezpieczne dla diabetyków. 

Kosmetyki Pharm Foot do kuracji domowej

Gładkie i wypoczęte stopy bez zmian chorobowych to marzenie wielu osób. Regularne wizyty w profesjonalnych salonach pedicure czy podologicznych to najlepszy sposób na pozbycie się problemów ze stopami. Odpowiednio dobrana kuracja domowa przyspiesza regenerację skóry i zapobiega nawrotowi problemów w przyszłości.

Pharm Foot HOME – najlepsze produkty do domu

Każda z pań wie, że nie wystarczy wizyta w salonie podologicznym, by zapomnieć o przykrych dolegliwościach stóp, pękających piętach, wrastających skórkach czy przesuszonej skórze. Posiadanie pięknych stóp na co dzień to wymagająca praca, polegająca na stałej i regularnej pielęgnacji. Najlepiej za pomocą specjalnie przygotowanych w tym celu środków. Dlatego powstała linia Pharm Foot HOME – pełna odżywczych składników – pozwalająca cieszyć się w pełni urokami zdrowych i promiennych stóp każdego dnia. I to przez cały rok.

Kosmetyki z linii HOME do codziennej pielęgnacji 

Produkty z serii HOME Pharm Foot od Victoria Vynn to preparaty, które możesz zupełnie bez obaw stosować we własnym domu. Są bezpieczne dla skóry, przystosowane do użytku przez diabetyków i nie wywołują alergii. Przy tym niezwykle skutecznie pielęgnują, relaksują i pomagają pozbywać się problemów ze stopami. W zależności od potrzeb możemy wybierać pomiędzy odświeżającymi i łagodzącymi preparatami czy odżywczymi i głęboko regenerującymi maściami. Podczas gdy dzięki specjalistycznym preparatom Pharm Foot nareszcie możliwe staje się usunięcie nieestetycznych zmian, przerostu naskórka, wrostów i odparzeń, przy użyciu kosmetyków z serii HOME, doskonałe efekty kuracji w salonie daje się utrzymać przez jeszcze długi czas. 

Pharm Foot HOME – seria wypełniona odżywczą mocą 

W specyfikach z serii HOME znajdziesz wszystko, co potrzebne, by otoczyć najwyższą troską swoje stopy bez konieczności ciągłego odwiedzania gabinetów podologicznych. Regularnie pielęgnowane w domu stopy nabierają blasku, a konieczne, cykliczne wizyty w salonie można za sprawą domowej pielęgnacji skrócić do minimum. Dzięki preparatom z serii Home w okresach pomiędzy zabiegami udaje się zachować maksymalnie estetyczny wygląd stóp i doskonałą kondycję skóry. Maści powinno się wcierać cyklicznie, dobierając produkt do własnych potrzeb, najlepiej po konsultacji podologicznej. Do dyspozycji są preparaty takie jak odżywczo-regenerujący NUTRI reGENERATOR z colostrum, odbudowująco – ochronny OZONE reBUILDER wzbogacony ozonowaną oliwą czy reNOVATOR – maska z mikrosrebrem o właściwościach odbudowujących i kojących.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów