Wczytuję dane...

Produkty SALON - do użytku profesjonalnego

Marka podologiczna Pharm Foot – kosmetyki dla profesjonalistów

Pharm Foot to marka preparatów dermokosmetycznych, które wspomagają kuracje podologiczne, dermatologiczne i kosmetyczne. Kosmetyki powstały pod kierownictwem prof. Ireny Waleckiej – autorytetu w dziedzinie dermatologii. Wraz z zespołem specjalistów opracowała ona receptury kosmetyków, które doskonale sprawdzają się w pielęgnacji stóp. Oferta produktów SALON jest skierowana do rynku profesjonalnego i specjalistów, którzy łączą podologię z kosmetyką. 

Dlaczego warto stosować kosmetyki Pharm Foot?

Produkty Pharm Foot przeznaczone są do pielęgnacji stóp podczas zabiegów podologicznych i pedicure kosmetycznego. Aktywne składniki zawarte w kosmetykach pomagają w terapii pękającej i suchej skóry czy schorzeń takich jak łuszczyca, „rybia łuska” czy grzybica. Dermokosmetyki pomagają w nadpotliwości stóp, a także w usuwaniu odcisków czy dbania o płytkę paznokcia. 

Do produkcji preparatów Pharm Foot wykorzystano najwyższej jakości aktywne składniki. Wśród nich znajdują się m.in.: mocznik, mikrosrebro, colostrum, kolagen czy masło shea. To właśnie takie składniki powodują, że kosmetyki są skuteczne i przynoszą oczekiwane efekty. 

Poznaj linie produktów Pharm Foot

Kosmetyki Pharm Foot do użytku profesjonalnego zostały podzielone na linie produktów według głównego składnika aktywnego. Dzięki temu można wybrać produkt z odpowiedniej linii, aby lepiej zwalczyć objawy i wesprzeć leczenie podologiczne. Linia ALL IN to uniwersalne kosmetyki z najlepszymi składnikami aktywnymi, takimi jak kolagen, olejek z drzewa herbacianego czy kwasy AHA. Linia produktów UREA bazuje na wykorzystaniu mocznika, który znany jest ze swoich właściwości zmiękczających skórę. Kosmetyki z linii COLOSTRUM zawierają siarę bydlęcą, która odżywia i regeneruje skórę. Linia produktów MICROSILVER bazuje na zastosowaniu mikrosrebra, które słynie z właściwości antybakteryjnych. W produktach z linii OZONE OIL użyto ozonowanej oliwy z oliwek, która pozytywnie wpływa na regenerację skóry. 

1. Część produktów PHARM FOOT jako produkty do użytku profesjonalnego dostępna jest dla Przedsiębiorców po zarejestrowaniu/zalogowaniu się w sklepie jako Klient FIRMA

2. Oferta sklepu w części logowanej skierowana jest do FIRM BRANŻOWYCH

( dotyczy dostępu do cennika „hurtowego” oraz dostępu do produktów z kategorii "PRODUKTY SALON-DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO" i "ZESTAWY PRODUKTOWE NA START - Promocyjne")

3. Aby skorzystać z możliwości zakupu produktów z kategorii

- PRODUKTY SALON-DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO i

- ZESTAWY PRODUKTOWE NA START - Promocyjne

oraz uzyskać dostęp do cennika „hurtowego” wymagana jest rejestracja jako klient FIRMA                 

(podczas rejestracji należy wybrać opcje FIRMA i podać dane firmy wraz z NIP-em)

4. Po rejestracji w przeciągu kilku godzin otrzymasz emaila z informacją potwierdzającą przydzielenie cennika Klient FIRMA

5. Ceny będą widoczne dla klientów zalogowanych

Sortuj według:
Wyświetl po produktów