Wczytuję dane...

Akcesoria Pharm Foot

Pharm Foot to marka podologiczna specjalizująca się w dermokosmetykach do pielęgnacji stóp zarówno dla salonów, jak i do użytku domowego. W jej ofercie znajdują się produkty zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Najwyższa jakość, doskonałe receptury, najlepsze składniki aktywne – to wyróżnia produkty Pharm Foot. Kosmetyki to nie wszystko. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria Pharm Foot stworzone z myślą o salonach kosmetycznych i podologicznych. 

Akcesoria ochronne 

W każdym salonie niezbędne są akcesoria ochronne takie jak czepki kosmetyczne, uniformy czy przyłbice i maski. Czepek kosmetyczny Pharm Foot jest idealny dla pracowników salonów kosmetycznych, by chronić włosy podczas wykonywania zabiegu. Czepek jest wykonany z dwóch warstw materiału. Na komfort noszenia wpływa wewnętrzna warstwa z przyjemnej i oddychającej dzianiny. 

Uniform kosmetyczny chroni odzież pracownika, a także wpływa na profesjonalny wygląd obsługi salonu. Jednym z akcesoriów Pharm Foot jest fartuszek kosmetyczny, zaprojektowany z myślą o kobietach, które wykonują zawody kosmetyczne i paramedyczne. Uniform jest wykonany z lekko elastycznej tkaniny, co podnosi komfort noszenia. Szary kolor materiału jest uniwersalny i doskonale współgra z wyhaftowanym logo i ozdobną kokardą. Fartuszek wyróżnia się krojem i pasuje do każdej sylwetki. Jest dostępny we wszystkich rozmiarach – od rozmiaru S do XXL. 

Akcesoria Pharm Foot do codziennego użytku w salonie kosmetycznym

W ofercie akcesoriów Pharm Foot nie mogło zabraknąć produktów, które ułatwiają codzienną pracę z klientem w gabinecie kosmetycznym. Zestaw słoiczków na próbki kosmetyczne GO TEST powinien znaleźć się w każdym salonie. Tego typu naczynia pozwalają na tworzenie próbek kosmetycznych dla klientów. Specjalista samodzielnie dozuje wybrany kosmetyk do słoiczka. Dzięki temu klient otrzymuje niewielką ilość kosmetyku w formie próbki, którą może przetestować w domu. 

Niezbędnym wyposażeniem jest bloczek w formie recepty, który służy do wypisywania zaleceń pozabiegowych. Taki bloczek jest potrzebny w salonach kosmetycznych, podologicznych i pedicure. Bloczek Pharm Foot składa się z 50 dwustronnie zadrukowanych kartek. Pierwsza strona służy do zapisania zaleceń po zabiegu oraz terminu następnej wizyty. Bloczek ma wymiary 11 cm x 18 cm. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów