Wczytuję dane...

Akcesoria Pharm Foot

Pharm Foot to marka podologiczna specjalizująca się w dermokosmetykach do pielęgnacji stóp zarówno dla salonów, jak i do użytku domowego. W jej ofercie znajdują się produkty zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Najwyższa jakość, doskonałe receptury, najlepsze składniki aktywne – to wyróżnia produkty Pharm Foot. Kosmetyki to nie wszystko. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria Pharm Foot stworzone z myślą o salonach kosmetycznych i podologicznych. 

Akcesoria ochronne 

W każdym salonie niezbędne są akcesoria ochronne takie jak czepki kosmetyczne, uniformy czy przyłbice i maski. Czepek kosmetyczny Pharm Foot jest idealny dla pracowników salonów kosmetycznych, by chronić włosy podczas wykonywania zabiegu. Czepek jest wykonany z dwóch warstw materiału. Na komfort noszenia wpływa wewnętrzna warstwa z przyjemnej i oddychającej dzianiny. 

Uniform kosmetyczny chroni odzież pracownika, a także wpływa na profesjonalny wygląd obsługi salonu. Jednym z akcesoriów Pharm Foot jest fartuszek kosmetyczny, zaprojektowany z myślą o kobietach, które wykonują zawody kosmetyczne i paramedyczne. Uniform jest wykonany z lekko elastycznej tkaniny, co podnosi komfort noszenia. Szary kolor materiału jest uniwersalny i doskonale współgra z wyhaftowanym logo i ozdobną kokardą. Fartuszek wyróżnia się krojem i pasuje do każdej sylwetki. Jest dostępny we wszystkich rozmiarach – od rozmiaru S do XXL. 

Akcesoria Pharm Foot do codziennego użytku w salonie kosmetycznym

W ofercie akcesoriów Pharm Foot nie mogło zabraknąć produktów, które ułatwiają codzienną pracę z klientem w gabinecie kosmetycznym. Zestaw słoiczków na próbki kosmetyczne GO TEST powinien znaleźć się w każdym salonie. Tego typu naczynia pozwalają na tworzenie próbek kosmetycznych dla klientów. Specjalista samodzielnie dozuje wybrany kosmetyk do słoiczka. Dzięki temu klient otrzymuje niewielką ilość kosmetyku w formie próbki, którą może przetestować w domu. 

Niezbędnym wyposażeniem jest bloczek w formie recepty, który służy do wypisywania zaleceń pozabiegowych. Taki bloczek jest potrzebny w salonach kosmetycznych, podologicznych i pedicure. Bloczek Pharm Foot składa się z 50 dwustronnie zadrukowanych kartek. Pierwsza strona służy do zapisania zaleceń po zabiegu oraz terminu następnej wizyty. Bloczek ma wymiary 11 cm x 18 cm. 

Akcesoria Pharm Foot – estetyka i funkcjonalność

Salony odnowy, gabinety kosmetyczne i podologiczne nie obejdą się bez akcesoriów, których zadaniem jest zwiększenie zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu pracy – klientów i pracowników. Doskonałej jakości produkty codziennego użytku znajdziesz w ofercie marki Pharm Foot – specjalisty w dziedzinie profesjonalnych specyfików, narzędzi i gadżetów podologicznych. Odpowiednio ubrany pracownik salonu, miła atmosfera i dobra oprawa wnętrza, higiena i estetyka – to czynniki, których będzie wymagać każdy profesjonalny zabieg. 

Profesjonalne akcesoria Pharm Foot do podologii

By praca podologa w gabinecie kosmetycznym mogła przebiegać bez zakłóceń, przydadzą się profesjonalne akcesoria Pharm Foot. Obok niezbędnych narzędzi pomocne z pewnością okażą się takie akcesoria, jak choćby jednorazowe tarki do stóp, które po zakończonym zabiegu można będzie po prostu wyrzucić, czy plastikowe minipojemniczki na próbki kremów, maści czy specyfików do samodzielnej aplikacji w domu po zakończonym zabiegu. Specjalista powinien mieć pod ręką również blankiety dające możliwość wypisania ewentualnego leku i jego dawkowania czy zaleceń pozabiegowych. Bardzo przydatnym akcesorium są skarpetki bambusowe z jonami srebra intensyfikujące i wspierające terapię podologiczną. Wszystkie produkty znajdziesz w naszej ofercie.

Akcesoria Pharm Foot dla higieny i bezpieczeństwa

Wizyta w salonie zawsze będzie wymagać spełnienia wysokich standardów higienicznych. To warunek niezbędny dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody pracownikom i klientom każdego gabinetu zabiegowego. W utrzymaniu czystości pomogą uniformy kosmetyczne dostępne we wszystkich wielkościach – od S do XXL, czy uniwersalne czepki na głowę w rozmiarze regulowanym za pomocą komfortowego wiązania. Dla większego bezpieczeństwa w sytuacjach podwyższonego ryzyka potrzebne mogą okazać się dodatkowe akcesoria i ochraniacze, jak maski na twarz i nos czy przyłbice ochronne. Wszystkie te produkty – wielorazowe, z możliwością prania i dezynfekowania, o wysokiej jakości – oferuje Victoria Vynn – producent doskonałych akcesoriów Pharm Foot do salonów podologicznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów