Wczytuję dane...

Linia produktów MICROSILVER

Linia produktów MICROSILVER – poznaj moc mikrosrebra

Kosmetyki profesjonalne Pharm Foot z linii Microsilver zostały wzbogacone o mikrosrebro, które wykazuje silne właściwości antybakteryjne. Wszystkie produkty przeszły badania metodą in vivo pod kątem działania antybakteryjnego i przeciwgrzybiczego. Udokumentowane właściwości mikrosrebra powodują, że jest ono bezpieczne w terapiach skórnych. Wielkość cząsteczki jonów srebra sprawia, że nie przenikają one do głębszych warstw naskórka, ale skutecznie działają na wierzchnią warstwę skóry. 

Odkryj właściwości mikrosrebra

Jony srebra, wykorzystane w kosmetykach Pharm Foot, wzmacniają i chronią skórę stóp. Eliminują bakterie i zapobiegają grzybicy. Mikrosrebro wpływa nawet na oporne bakterie i zabezpiecza przed ich rozwojem. Dodatkowo mikrosrebro zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi stóp. Produkty z linii Pharm Foot Microsilver są rekomendowane osobom o suchej skórze i cierpiącym na łuszczycę. W kosmetykach Pharm Foot mikrosrebro zostało połączone z innymi aktywnymi składnikami, m.in. z alantoiną, masłem shea, ekstraktem z grapefruita, klimbazolem, olejkiem z drzewa herbacianego, olejkiem lawendowym i goździkowym. 

Kosmetyki z mikrosrebrem

Regenerująco-kojąca maska z mikrosrebrem SILVER reNOVATOR jest doskonała do skóry z zaburzoną równowagą mikrobiomu, może być stosowana także przez diabetyków. Produkt stymuluje regenerację skóry i chroni ją przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Maska z mikrosrebrem do stóp zapobiega też nieprzyjemnemu zapachowi i pozostawia je odświeżone. 

Tynktura z mikrosrebrem SILVER BOOSTER jest przeznaczona do użytku profesjonalnego i domowego. Jest rekomendowana do pielęgnacji paznokci i wału okołopaznokciowego w czasie leczenia grzybicy. SILVER BOOSTER łagodzi podrażnienia i działa wielopłaszczyznowo dzięki bogactwu składników aktywnych. Produkt należy aplikować na zakończenie zabiegu i dodatkowo kontynuować kurację w domu, nakładając kosmetyk rano i wieczorem. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów