Wczytuję dane...

Produkty SALON & HOME- profesjonalne i domowe

Pharm Foot to marka specjalizująca się w dermokosmetykach przeznaczonych do zabiegów podologicznych i kosmetycznych. Stworzone przez ekspertów pod okiem 

prof. Ireny Waleckiej stały się odpowiedzią na potrzeby klientów profesjonalnych i indywidualnych. Wybrane produkty dostępne są tylko do użytku profesjonalnego, w salonach i gabinetach. Jednak marka Pharm Foot ma w swojej ofercie także produkty SALON & HOME, które przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. 

Produkty Pharm Foot, czyli wspieranie kuracji domowej

Wybrane kosmetyki podologiczne Pharm Foot zostały stworzone z myślą o klientach indywidualnych. Schorzenia podologiczne czy problemy skóry stóp wymagają regularnych zabiegów. Kosmetyki do stosowania domowego w istotny sposób wspierają leczenie i regenerację skóry. Produkty Pharm Foot do użytku domowego mają w składzie takie same składniki aktywne, jak produkty profesjonalne. Dzięki temu kuracja i pielęgnacja domowa jest skuteczniejsza. 

Pharm Foot: produkty profesjonalne i domowe

W produktach Pharm Foot znalazły się składniki aktywne, takie jak mocznik, jony srebra czy ozonowana oliwa z oliwek. Kosmetyki Pharm Foot podzielone zostały na linie produktów zgodne z głównym składnikiem aktywnym: UREA, COLOSTRUM, MICROSILVER, OZONE OIL oraz ALL IN. W każdej serii produktów znajdują się kosmetyki, które są przeznaczone do użytku zarówno profesjonalnego, jak i domowego. 

Które produkty Pharm Foot są przeznaczone do salonu i do domu? Z linii COLOSTRUM jest to preparat na onycholizę onyPLASMA. Z produktów OZONE OIL w domu i w salonie można stosować maść ochronną na pękające pięty z oliwą ozonowaną, CRACKED HEEL PROTECTOR oraz spray ochronny OZONE GUARD. 

Z linii produktów UREA najczęściej wybierane są pianka-krem kończąca zabieg FOOT MOUSSE, punktowy fluid na modzele i wrastające paznokcie POINT SOFTENER oraz krem zmiękczający i nawilżający DERMO reSOFTENER. Z serii produktów z mikrosrebrem do użytku profesjonalnego i domowego przeznaczona jest tynktura o działaniu antybakteryjnym i antymikrobowym SILVER BOOSTER. 

Linia kosmetyków SALON & HOME – do domu i salonu

Profesjonalna pielęgnacja stóp w salonie to za mało, by utrzymać skórę w świetnej kondycji na co dzień. Dla podtrzymania efektu potrzebne będzie samodzielne utrzymanie przez jak najdłuższy czas rezultatów zabiegów wykonanych przez specjalistów. Z myślą o klientach salonów podologicznych, którzy chcą przedłużyć uzyskany efekt pielęgnacyjny, powstała linia kosmetyków SALON & HOME. To produkty wysokiej klasy, w wygodnych, ekonomicznych opakowaniach, które po zakończonej kuracji można zabrać do domu. Rozpoznasz je po symbolu SH. 

Produkty SALON & HOME – doskonała pielęgnacja

Specyfiki SALON & HOME przygotowano do użytku zarówno w salonach odnowy i podologicznych, jak i do zastosowań domowych. Znajdziemy tu produkty z serii Colostrum, Ozone Oil, Urea czy Microsilver – w zależności od preparatu – wyposażone w unikatowe dodatki aktywnych składników o zbawiennym działaniu na skórę stóp. W składzie kosmetyków znalazła się np. oliwa ozonowana, która jest jednym z najbardziej skutecznych środków bakteriobójczych, antywirusowych i antygrzybiczych, wysoko odżywcze colostrum wyposażone w ponad 250 bioaktywnych, naturalnych substancji czy jony mikrosrebra hamujące rozwój drobnoustrojów. Produkty pomogą odświeżyć i zrelaksować zmęczone nogi, usunąć zrogowacenia, odżywić i głęboko nawilżyć skórę, a nawet zabezpieczyć pięty przed pękaniem i zakażeniem czy zregenerować paznokcie i skórki. 

Kosmetyki SALON & HOME – skuteczność i wygoda

Wśród kosmetyków linii SALON & HOME znalazły się produkty takie jak peelingi, maści, serum czy kremy o rozmaitym działaniu – od zmiękczania i nawilżenia do pełnej regeneracji. Dzięki nim skutecznie i szybko rozpoczniesz i przeprowadzisz zabiegi i kuracje, a całość zwieńczysz regeneracją i odnową. Do każdego z etapów dobierz odpowiedni produkt z linii SALON & HOME, dostosowany do aktualnych potrzeb i problemów skóry. Przy ich użyciu możliwe będzie przeprowadzenie kompleksowej pielęgnacji od podstaw w salonie przez wykwalifikowanego podologa, a następnie uzupełnienie kuracji na drodze domowych zabiegów i codziennej opieki. To najlepszy sposób na utrzymanie stóp w niezmiennie doskonałej kondycji. Specyfiki dostępne są w formie pakietów do salonów oraz do sprzedaży jednostkowej.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów