Wczytuję dane...

Produkty SALON & HOME- profesjonalne i domowe

Pharm Foot to marka specjalizująca się w dermokosmetykach przeznaczonych do zabiegów podologicznych i kosmetycznych. Stworzone przez ekspertów pod okiem 

prof. Ireny Waleckiej stały się odpowiedzią na potrzeby klientów profesjonalnych i indywidualnych. Wybrane produkty dostępne są tylko do użytku profesjonalnego, w salonach i gabinetach. Jednak marka Pharm Foot ma w swojej ofercie także produkty SALON & HOME, które przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. 

Produkty Pharm Foot, czyli wspieranie kuracji domowej

Wybrane kosmetyki podologiczne Pharm Foot zostały stworzone z myślą o klientach indywidualnych. Schorzenia podologiczne czy problemy skóry stóp wymagają regularnych zabiegów. Kosmetyki do stosowania domowego w istotny sposób wspierają leczenie i regenerację skóry. Produkty Pharm Foot do użytku domowego mają w składzie takie same składniki aktywne, jak produkty profesjonalne. Dzięki temu kuracja i pielęgnacja domowa jest skuteczniejsza. 

Pharm Foot: produkty profesjonalne i domowe

W produktach Pharm Foot znalazły się składniki aktywne, takie jak mocznik, jony srebra czy ozonowana oliwa z oliwek. Kosmetyki Pharm Foot podzielone zostały na linie produktów zgodne z głównym składnikiem aktywnym: UREA, COLOSTRUM, MICROSILVER, OZONE OIL oraz ALL IN. W każdej serii produktów znajdują się kosmetyki, które są przeznaczone do użytku zarówno profesjonalnego, jak i domowego. 

Które produkty Pharm Foot są przeznaczone do salonu i do domu? Z linii COLOSTRUM jest to preparat na onycholizę onyPLASMA. Z produktów OZONE OIL w domu i w salonie można stosować maść ochronną na pękające pięty z oliwą ozonowaną, CRACKED HEEL PROTECTOR oraz spray ochronny OZONE GUARD. 

Z linii produktów UREA najczęściej wybierane są pianka-krem kończąca zabieg FOOT MOUSSE, punktowy fluid na modzele i wrastające paznokcie POINT SOFTENER oraz krem zmiękczający i nawilżający DERMO reSOFTENER. Z serii produktów z mikrosrebrem do użytku profesjonalnego i domowego przeznaczona jest tynktura o działaniu antybakteryjnym i antymikrobowym SILVER BOOSTER. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów