Wczytuję dane...

Linia produktów COLOSTRUM

Linia produktów COLOSTRUM – siła naturalnych składników

Głównym składnikiem kosmetyków Pharm Foot z linii COLOSTRUM jest siara bydlęca (colostrum). To wartościowy składnik naturalny i bioaktywny. Kosmetyki z zawartością colostrum są rekomendowane w pielęgnacji stopy cukrzycowej oraz do pielęgnacji wrażliwej, cienkiej i płytko unaczynionej skóry. Linię produktów Colostrum wyróżniają silne właściwości odżywcze regeneracyjne i ochronne. W skład linii produktów Colostrum wchodzą m.in. krem odżywczo-regenerujący z colostrum NUTRI reGENERATOR oraz preparat na onycholizę z colostrum onyPLASMA. 

Colostrum – co to jest?

Colostrum jest nazywane też siarą bydlęcą. Gęste i żółte mleko jest produkowane przez gruczoły sutkowe ssaków w pierwszych dniach po porodzie. Siara zawiera wiele cennych składników, które wspomagają układ odpornościowy i chronią przed działaniem wirusów i bakterii. Colostrum zawiera ponad 250 bioaktywnych substancji oraz składników niezbędnych dla organizmu. Wśród najważniejszych należy wymienić: czynniki wzrostu, przeciwciała, leukocyty, kwas pantotenowy, kwas foliowy, witamy o dużej koncentracji, związki magnezu i cynku, proteiny, enzymy o właściwościach utleniających bakterie czy proteiny hamujące reprodukcję wirusów. 

Colostrum – kosmetyki z niezwykłym składnikiem 

Kosmetyki z linii Colostrum są rekomendowane diabetykom, którzy dodatkowo chcą zadbać o skórę. Preparat onyPLASMA poleca się do paznokci z tendencją do onycholizy, czyli odwarstwiania się płytki paznokciowej od łożyska. Preparat stymuluje odbudowę płytki, odżywia, regeneruje i nawilża łożysko paznokcia. Ma także właściwości antymikrobowe i antybakteryjne. Krem odżywczo-regeneracyjny jest zalecany do stosowania w drugim etapie pielęgnacji. Colostrum sprawia, że krem ma właściwości wzmacniające, kojące i ochronne. Regeneruje, wygładza i rozjaśnia skórę. Polecamy kosmetyki profesjonalne z zawartością colostrum gabinetom kosmetycznym oraz kosmetyczkom świadczącym usługi w domach klientek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów