Wczytuję dane...

Linia produktów OZONE OIL

Linia produktów OZONE OIL

Kosmetyki Pharm Foot z linii OZONE OIL łączą właściwości dwóch niezwykłych składników: ozonu i oliwy z oliwek. Ozon to skuteczny środek bakteriobójczy, antywirusowy i przeciwgrzybiczy. Oliwa z oliwek jest źródłem witamin A, B, C, D, E i F. Jest też bogata w antyoksydanty, nawilża, odżywia i regeneruje skórę. Produkty OZONE OIL zawierają oliwę ozonowaną, która jest wynikiem połączenia dwóch wyjątkowych składników. 

Oliwa ozonowana – dlaczego warto ją stosować?

Oliwa z oliwek i ozon tworzą duet idealny. W wyniku ich zespolenia powstaje oliwa ozonowana, której właściwości pozytywnie wpływają na szereg dolegliwości skórnych. Składnik ten rewitalizuje skórę, leczy urazy, oparzenia i odleżyny. Regularne stosowanie oliwy ozonowanej ma pozytywny wpływ na przewlekłe problemy skórne takie jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry czy „rybia łuska”. Wśród właściwości oliwy ozonowanej należy wymienić nawilżanie, odżywianie i regenerację skóry. Dodatkowo poprawia też mikrokrążenie, dotlenia i odżywia komórki, minimalizuje stany zapalne, zabija grzyby i wolne rodniki, a także tworzy ochronny film na powierzchni skóry. 

Kosmetyki z oliwą ozonowaną, czyli OZONE OIL

Do pielęgnacji podczas zabiegu polecany jest krem odbudowująco-ochronny OZONE reBUILDER. Doskonale sprawdza się do skóry zniszczonej, która wymaga odbudowy i ochrony, a także do skóry ze skłonnością do grzybicy oraz może być stosowany przez diabetyków. Co wpływa na wyjątkowe właściwości kremu? Na pewno jest to połączenie ozonowanej oliwy z oliwek z aktywnymi składnikami, czyli ozonem i oliwą z oliwek powodują, że krem OZONE reBUILDER pobudza tkanki do odbudowy, nawilża i wygładza skórę. Przynosi odpoczynek zmęczonym stopom, a także rewitalizuje i nawilża. 

Maść ochronna na pękające pięty CRACKED HEEL PROTECTOR jest rekomendowana do intensywnej regeneracji popękanej i suchej skóry pięt. Ozonowana oliwa z oliwek powoduje, że maść silnie regeneruje skórę i wspomaga jej procesy naprawcze. Tworzy warstwę okluzyjną, łagodzi zmiany skórne, dodaje elastyczności i miękkości. Jest zalecana zarówno do pielęgnacji podczas zabiegu, jak i do stosowania w domu. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów