Wczytuję dane...

Formy do przedłużania paznokci

Formy do przedłużania paznokci

Stylizacja paznokci to wciągające zajęcie. Bywa jednak, że Twoja pomysłowość może być większa niż powierzchnia paznokcia. Nasze formy do przedłużania paznokci pozwalają je szybko wydłużyć i umożliwić Ci stosowanie jeszcze ciekawszych projektów stylizacyjnych paznokci. Potrzebujesz efektu na dłużej, a może tylko na ten jeden wieczór? Potrzebne Ci się porządne formy do przedłużania paznokci. Właśnie takie, jak nasze.

Wygodne i funkcjonalne formy do przedłużania paznokci

Jeśli decydujesz się na przedłużanie paznokci, ważna jest trwałość, ale i szybkość aplikacji. Raz robisz to na dłużej, innymi razem tylko na konkretną imprezę. Dobre formy powinny być zatem funkcjonalne. Nasze formy do przedłużania paznokci charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wygodą stosowania. Jest tak dlatego, że są specjalne zbudowane.

  • Ich kształt sprawia, że łatwo się je nakłada.
  • Narysowane linie nacięć ułatwiają idealne przycięcie.
  • Numeryczna tablica z liniami ułatwia nałożenie formy na każdy palec.
  • Posiadają sieć linii pomocniczych na kształty, kąt nachylenia formy i miejsce prawidłowego nałożenia.

Formy są wykonane z wysokiej jakości materiału (laminowany papier metalizowany). Są trwałe i umożliwiają przedłużanie paznokci różnymi metodami. Wspomniana sieć linii i tablica numeryczna pozwalają osiągnąć salonowe kształty i skracają czas aplikacji.

Wszechstronne zastosowanie i trwałość efektu

Dzięki naszym formom do przedłużania paznokci osiągniesz efekty spotykane dotąd tylko w dobrych salonach manicure. Zresztą z naszych produktów korzystają profesjonaliści. Formy pozwalają pracować przy użyciu różnych metod sztuki przedłużania paznokci:

  • żelowa,
  • akrylowa,
  • akrylowo-żelowa,
  • baza hybrydowa Mega Base.

Laminowany papier, z którego wykonane są formy, jest metalizowany, odpowiednio sprężysty i sztywny. Efekt przedłużenia jest solidny i trwały – formy mają mocny klej, idealnie przylegają i utrzymują kształt przez całą stylizację. Do wyboru masz formy ciemne i jasne, w opakowaniach po 100 i 400 form. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów