Wczytuję dane...

NARZĘDZIA

Prawidłowe wykonanie manicure to nie tylko nałożenie lakieru i wykonanie zdobienia. Każda kobieta, która choć raz zdobiła w ten sposób paznokcie doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że malowanie jest ostatnim etapem. Aby przejść przez wszystkie wcześniejsze, należy mieć określone narzędzia. Takie można nabyć w naszym sklepie. Oferujemy bowiem wysokiej jakości cążki, łopatki, zaciskarki i wiele innych narzędzi, dzięki którym stylizacja paznokci stanie się o wiele łatwiejsza. 

Na jakie narzędzia warto zwrócić uwagę?

Bez względu na to, czy stylizacja będzie wykonywana w profesjonalnym salonie, czy w domowym zaciszu, zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku należy wykorzystywać wysokiej jakości narzędzia, dzięki którym można stylizację wykonać precyzyjnie i szybko. 

Dla każdej klientki

Sklep Victoria Vynn posiada w swojej ofercie wysokiej jakości narzędzia, które docenią zarówno mniej, jak i bardziej wymagające klienta. Nasze produkty wybierane są przez osoby, które pracują profesjonalnie, jak również w domu. Dzięki nim z powodzeniem można wykonać trwały manicure, który będzie zachwycał niejedną osobę.

Dwie kolekcje BASIC LINE i PREMIUM LINE od Victorii Vynn obejmują narzędzia ułatwiające eliminację przerośniętych skórek i przygotowanie płytki paznokcia do zabiegu stylizacji. Świetnie nadają się zarówno dla doświadczonej, jak i początkującej stylistki.

Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, kwalifikującej się do dezynfekcji i sterylizacji w autoklawie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów