Wczytuję dane...

LAMPY LED/UV

Każda stylizacja paznokci, jeśli wykorzystuje się lakiery hybrydowe, żele lub akryle, wymaga od stylistki wykorzystania specjalnej lampy. Mając to na uwadze Victoria Vynn przygotowała dla swoich klientek specjalistyczne lampy led/uv, które pozwolą szybko utrwalić efekty stylizacji. 

Każdy znajdzie coś dla siebie

Odpowiadając na potrzeby klientek, w ofercie Victoria Vynn znajdują się w pełni profesjonalne lampy led, wykorzystywane z powodzeniem w każdym salonie kosmetycznym, jak i taki takie, które przypadną do gustu paniom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Warto podkreślić, że każdą lampę można kupić osobno lub w specjalnych zestawach stworzonych na potrzeby stylistek. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampy?

Właściciele Victoria Vynn doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że tylko wysokiej jakości lampy UV są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientek. Mając na uwadze, że nie każda lampa nadaje się do wszystkich rodzajów stylizacji, w ofercie można odnaleźć produkty o rozmaitych mocach, które pozwalają dobrać produkt do własnych potrzeb.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.