Wczytuję dane...

LAMPY LED/UV

Każda stylizacja paznokci, jeśli wykorzystuje się lakiery hybrydowe, żele lub akryle, wymaga od stylistki wykorzystania specjalnej lampy. Victoria Vynn przygotowała dla swoich klientek specjalistyczne lampy LED/UV, które pozwolą szybko utrwalić efekty stylizacji. Zarówno lampy do paznokci LED jak i UV, są bezpieczne dla oczu i dłoni. Nie musimy zatem obawiać się, że ulegną one podrażnieniu. Światło emitowane przez lampę porównywane jest do światła słonecznego, dlatego używanie urządzenia zgodnie z wytycznymi producenta sprawi, że jest to całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Lampy do hybrydy do użytku domowego i profesjonalnego

W odpowiedzi na potrzeby klientek w ofercie Victoria Vynn znalazły się w pełni profesjonalne lampy LED, wykorzystywane z powodzeniem w każdym salonie kosmetycznym. Posiadamy także modele, które przypadną do gustu paniom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Do każdej z lamp dołączona jest specyfikacja i sposób użycia. Warto podkreślić, że każdą lampę można kupić osobno lub w specjalnych zestawach stworzonych na potrzeby stylistek. Możliwość kupienia lampy do hybrydy poza zestawem jest istotna szczególnie w aspekcie sezonowej wymiany sprzętu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampy?

Właściciele Victoria Vynn doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że tylko wysokiej jakości lampy UV lub lampy ledowe do hybrydysą w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientek. Mając na uwadze, że nie każda lampa nadaje się do wszystkich rodzajów stylizacji, w ofercie można odnaleźć produkty o rozmaitych mocach, które pozwalają dobrać produkt do własnych potrzeb. Jeśli kupujemy zestaw do stylizacji paznokci wyłącznie na własny użytek, moc nie ma aż takiego znaczenia, natomiast gdy zajmujemy się tym zawodowo, wówczas lepiej dokonać zakupu urządzenia o większej mocy, takiego jak lampa LED 48 W. Lampa, której używamy, znacząco wpływa na jakość wykonywanego zabiegu kosmetycznego. Odpowiednią jakość zapewni oczywiście jedna z lamp UV Victoria Vynn.

Czym różnią się lampy do paznokci LED od lamp UV?

Lampy do hybrydy różnią się mocą, a także typem zastosowanych w nich żarówek. Zaletą lamp UV jest to, że radzą sobie z każdym typem lakieru. Zwykle są także tańsze od lampy do paznokci LED. Do utwardzenia lakieru z ich użyciem potrzeba jednak dłuższego czasu naświetlania. Co więcej, żarówki UV z czasem tracą na wydajności, nawet jeśli są rzadko eksploatowane. Dlatego trzeba je regularnie wymieniać. Lampy ledowe do hybrydy to nowocześniejszy typ urządzeń. Ich żarówki są praktycznie niezniszczalne, a przy tym zużywają mniej energii. Czas naświetlania zależy od mocy wybranego modelu. Lampa LED 48 W jest w stanie utwardzić lakier nawet w 30 sekund. Wadą lamp ledowych jest relatywnie wyższa cena oraz to, że tylko urządzenia o największej mocy nadają się do lakierów żelowych

Jak używać lampy – ważne wskazówki

Użytkowanie lamp jest bardzo proste i intuicyjne, dlatego każda osoba, która nie zajmuje się usługami kosmetycznymi na co dzień, z pewnością poradzi sobie z jej obsługą. Należy jednak pamiętać o dwóch kwestiach. Bardzo ważne, aby każdy z użytkowników korzystał z lampy do hybrydy zgodnie z jej faktycznym przeznaczeniem. Oznacza to, że nie przyda się ona nam w momencie wykonywania manicure klasycznym lakierem do paznokci. Drugą bardzo ważną kwestią są opcje czasu utwardzania. Do wyboru jest oczywiście kilka, natomiast ważne, aby przy używaniu bardziej napigmentowanych kolorów czas utwardzania był dłuższy. Pamiętajmy również o cyklicznej wymianie żarówek, które w lampach UV mają określony okres eksploatacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów