Wczytuję dane...

PILNIKI I BLOKI

Pilnik i polerka do paznokci to jedne z ważniejszych akcesoriów do tworzenia stylizacji. Nie da się ukryć, że bez nich ciężko byłoby stworzyć idealne zdobienia. Warto bowiem podkreślić, że ogromne znaczenie ma kształt płytki. Aby go stworzyć, należy na samym początku sięgnąć po pilnik, dzieki któremu można nadać odpowiedni wygląd. Ten liczy się zarówno podczas tradycyjnego manicure, jak i hybrydowego, czy wykonanego z użyciem kolorowego żelu. Jak zatem widać — jest potrzebny w każdej sytuacji. 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru pilnika?

Mając na uwadze fakt, że nie każda kobieta wie, jaki pilnik wybrać, nasz sklep przygotował rozmaite produkty, które pozwolą zaopatrzyć się w polerki i pilniki o różnych grubościach. Dzięki temu możliwe będzie prawidłowe przygotowanie płytki do wykonania pozostałych czynności, które skutkować będą perfekcyjną stylizacją. 

Grubo-, średnio- i drobnoziarniste

W ofercie sklepu można znaleźć nie tylko pilniki gruboziarniste, które wykorzystuje się do pozbywania się tipsów, ale również te o średniej grubości, dzięki którym z powodzeniem można nadać paznokciom odpowiedni kształt. Produktu drobnoziarniste wykorzystuje się do polerowania płyty oraz końcowego nadania kształtu paznokciowi. Jak widać powyżej — sklep zadbał o to, aby każda klientka znalazła coś dla siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów