Wczytuję dane...

FREZY

Spośród najrozmaitszych typów frezów do frezarek używanych w salonach manicure i podologicznych największą popularnością cieszą się bez wątpienia frezy diamentowe. Cenione zwłaszcza za prostotę obsługi i uniwersalność oraz wygodę użytkowania, są jednymi z tych narzędzi, których zdecydowanie nie może zabraknąć w profesjonalnym gabinecie. Dzięki bogatej palecie kształtów i wykończeń frezy pozwalają na szeroki zakres prac – od oprawy płytki paznokcia i skórek oraz usuwania lakieru, po uporanie się z nieestetycznymi odciskami i zrogowaceniami naskórka. 

Profesjonalne frezy diamentowe do rozmaitych zastosowań 

Specjalistyczny salon odnowy, kosmetyczny i podologiczny nie obejdą się bez frezarki i kompletu końcówek o rozmaitych kształtach, czyli popularnych frezów. Zaletą diamentowych będzie bardzo wysoka twardość, wytrzymałość i stosunkowo drobny nasyp dający pełną kontrolę nad efektami pracy. Frez diamentowy zdecydowanie jest tym typem końcówki, która powinna sprawdzić się w rękach mniej doświadczonych stylistek, a nawet nowicjuszy. W zależności od mocy trącej można użyć go do polerowania i wygładzania płytki, oprawiania skórek czy nadawania kształtu paznokciom i utwardzonej hybrydowej masie. Końcówki o największej powierzchni zdadzą również egzamin z rozprawiania się z silnymi zrogowaceniami. 

Nośniki gumowe do frezarek i wygodne ścierne kapturki 

W naszej ofercie, oprócz frezów o rozmaitych wykończeniach – w kształcie kuli, stożka, walca i wielu innych – znajdziesz również gumowane trzpienie do frezarek oraz kompatybilne z nimi kapturki ścierne. Tego rodzaju nakładki trące, wykonane z nasypu węglika krzemu, to świetna pomoc w przypadku konieczności usuwania zrogowaciałego naskórka podczas zabiegów pedicure, a czasem również podczas pielęgnacji dłoni. W zależności od potrzeb należy wybrać kapturki o odpowiedniej gradacji i rozmiarze – inne w przypadku polerowania, a inne do usuwania nagniotków i odcisków i poważniejszych zrogowaceń o dużej powierzchni. Możliwość łatwej i szybkiej wymiany nakładki poprawia tempo i komfort pracy oraz znacząco zwiększa higienę zabiegów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów