Wczytuję dane...

Akcesoria pozostałe

Pozostałe akcesoria kosmetyczne

Dobry salon kosmetyczny to nie tylko rzemiosło, ale i dusza. Wyraża się ona poprzez unikalne pomysły na stylizacje, a także przygotowanie od strony materiałowej. Każda dobra kosmetyczka wie, jak istotne w pracy są przyrządy, odpowiedniej jakości preparaty i materiały. Z nie mniejszą dbałością sporządza swój komplet akcesoriów kosmetycznych, które umożliwiają jej dokonywanie cudów w manicure. Dlatego w naszej ofercie mamy wiele drobnych, ale niezwykle przydatnych gadżetów, które ułatwiają pracę i dodają wrażenia profesjonalizmu. Sprawdź nasze pozostałe akcesoria kosmetyczne.

Liczne dodatkowe akcesoria kosmetyczne

W naszej ofercie znajdziesz dokładnie to narzędzie, którego akurat potrzeba Ci w pracy. Jest tak dlatego, że mamy wiele akcesoriów kosmetycznych, m.in.:

  • magnesy do manicure,
  • podkładki do manicure,
  • szczoteczki do manicure,
  • wzorniki czarne i uniwersalne.

To jednak nie wszystko. Znajdziesz u nas silikonowe maty, które stabilizują stanowisko pracy i stanowią fajne tło dla uwiecznienia efektów manicure na zdjęciu. Bawełniane, eleganckie i miękkie w dotyku ręczniki z logiem Victoria Vynn. Mamy też magnesy, podkładki i szczoteczki w różnych kolorach i wariantach funkcjonalnych i stylistycznych. Do tego zadbaliśmy o higienę – maseczki ochronne i przyłbice dla spokoju ducha Twoich klientek.

Akcesoria kosmetyczne z myślą o profesjonalistach

Siłą profesjonalnego manicure jest dbałość o detale. Ta wyraża się w stosowaniu estetyki nawet w drobnostkach. Dlatego nasze akcesoria kosmetyczne są nie tylko funkcjonalne i wykonane z trwałych materiałów. Zadbaliśmy też o to, by pięknie wyglądały. Design każdego z akcesoriów kosmetycznych ma ten niepodrabialny klimat, znany z najlepszych salonów. Są wielokrotnego użytku, posłużą na długo i pozwalają na codzienną pracę z bardzo wymagającymi klientkami. Wiemy, jak wygląda praca w manicure i postanowiliśmy ją ułatwić. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, które akcesoria kosmetyczne są dla Ciebie i Twojego salonu. Podpowiemy – każde Cię zainteresuje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów