Wczytuję dane...

BAZY

Bazy pod manicure hybrydowe

Bazy hybrydowe to istotne w manicure preparaty, które z jednej strony pielęgnują paznokcie i dbają o ich zdrowie, a z drugiej przygotowują podstawy do stosowania kreatywnych stylizacji. Nasze bazy pod manicure dobieramy w taki sposób, by odpowiadały możliwie każdej klientce. Są światłoutwardzalne i świetnie nadają się zarówno do stosowania metody Pure, jak i Gel Polish. Mamy bazy pod manicure klasyczny, naturalny, jak i przy użyciu UV/LED. Możesz z nich skorzystać przy każdym typie paznokcia – miękkim, cienkim, z niedoskonałościami, rozdwojeniem, nierówną płytką, przebarwieniami czy bruzdami. W ten sposób, nawet przy niedoskonałych paznokciach, nie musisz obawiać się o jakość stylizacji i cieszyć się jej pięknem.

Mnóstwo korzyści dla paznokci

Bazy pod manicure to podwójny rodzaj korzyści. Są one zarówno zdrowotne, jak i estetyczne. Bazy pod manicure hybrydowe wzmacniają płytkę paznokci, poprzez dostarczenie witamin i minerałów, a także włókna Fiber Glass w składzie. To sprawia, że paznokcie są silniejsze, elastyczne i odporne na zniszczenia. Ubytki z czasem są odbudowywane, a nierówności wypełnione. To oczywiście też podstawa do stylizacji manicure. Konsystencja jest gęsta, trzymająca się miejsca aplikacji i nie spływa na skórę palca. Nasze bazy pod manicure hybrydowe to odżywka i kolor. Jest piękniej i zdrowiej.

Wysoka jakość i dbałość o stylizację - bazy pod manicure hybrydowe

Mamy bazy do manicure bezbarwne, jak i w odcieniach wielu kolorów – np. biały albo różowy. Kolor nie żółknie i można go usuwać płynami na bazie acetonu. Paznokcie po zastosowaniu bazy wyglądają nadal naturalnie, chyba że zdecydujesz się na niecodzienne stylizacje lub przedłużanie za pomocą formy. Wtedy też przyda się baza pod manicure. Aplikacja jest łatwa, a całość podatna na utwardzanie za pomocą lampy. Wybór mamy szeroki, w zależności od oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Dobieraj odcienie, metody manicure, dbaj o zdrowie paznokci i ciesz się ich unikalnym zdobnictwem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów