Wczytuję dane...

TOPY

Topy do manicure

Topy do manicure to preparat, który stosuje się na końcu zabiegu. Ma on za zadanie utrwalić efekt stylizacji, przedłużając jego żywotność. Dzięki topom możesz cieszyć się dłużej swoimi pięknymi paznokciami, a przy tym mieć pewność, że chronione są nie tylko kolory, ale i naturalna płytka paznokcia. Top do manicure sprawia, że całość może być matowa lub pięknie się błyszczeć. Im lepszy top, tym efekty są bardziej spektakularne. A nasze topy do manicure są najlepsze.

Trwałe efekty i ochrona paznokci - top do manicure

W swojej ofercie mamy topy do manicure, których receptura wyposażyła je w specjalne ochronne funkcje, jak między innymi:

  • UNBLUE – uniknięcie niebieskiej poświaty, przez co top nie zmienia koloru bazowego lakieru hybrydowego,
  • NO WIPE – efekt uniknięcia dyspersji po utwardzeniu lampą,
  • SHUMMER – efekt wizualny, który pojawia się po utwardzeniu.

Możesz wybierać topy do manicure matowe, błyszczące, koloryzujące lub neutralne. Świetnie sprawdzą się zarówno na naturalnej płytce, jak i formach do przedłużania paznokci. Top nie pęka, nie odpryskuje i nie żółknie. Choć efekty utrzymują się długo, możesz go usunąć za pomocą removera czy acetonu. Nasze topy do manicure świetnie komponują się z innymi naszymi preparatami – bazami do manicure, pyłkami dekoracyjnymi czy formami do manicure.

Jakość, łatwość i profesjonalne zastosowanie

Nasze topy do manicure wykonane są tak, aby były bezpieczne dla paznokcia, przedłużały efekt stylizacji oraz nadawały się do szybkiego użycia. Łatwość aplikacji sprawia, że stosować je może każda kobieta. Ich możliwości i jakość z kolei to argument dla profesjonalnych salonów kosmetycznych, gabinetów manicure, salonów SPA czy w pracy zawodowej wizażystów. Do dyspozycji masz topy kremowe i żelowe. Możesz je zastosować na wszystkie rodzaje i kształty paznokci, a także do różnych metod wykonywania manicure. Podkreślony jest kolor, utrwalona Twoja kompozycja, spojrzenia innych gwarantowane. Tak samo, jak Twoja satysfakcja.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów