Wczytuję dane...
EAN: 5907471932807
Producent: flagolie

O kolekcji Błogo Mi

Koncepcja stworzenia kolekcji świec sojowych BŁOGO MI zrodziła się w wyniku rozważań, które z pewnością towarzyszą bardzo wielu osobom na całym świecie. Punktem wyjścia dla rzeczonych rozmyślań był czas, a ściślej jego ulotność i fakt, że tak ciężko w dzisiejszych czasach jest nam go znaleźć, zarówno dla samych siebie, jak i najbliższych. Dlatego stworzenie kolekcji świec sojowych BŁOGO MI miało na celu zachęcenie do podarowania sobie odrobiny błogiego wytchnienia i wyruszenia razem z Flagolie w pełną refleksji „podróż” przy subtelnym blasku świecy.

Na osiem świec sojowych, które znalazły się w kolekcji BŁOGO MI, składają się wyjątkowe kompozycje zapachowe, a nazwy poszczególnych świec nawiązują do chwil dzięki, którym na naszych twarzach maluje się uśmiech, wzruszenie, podniecenie, ekscytacja oraz wiele innych stanów emocjonalnych.

Co wyróżnia świecę Flagolie?

Świece wykonane są z naturalnego i ekologicznego wosku sojowego - wolnego od GMO i pestycydów. Dodatkowo, wosk sojowy znany jest z tego, że wydziela z siebie znacznie mniej sadzy, niż inne popularne woski. Całość dopełnia starannie dobrana kompozycja zapachowa świecy, która pozbawiona jest zbędnych, sztucznych dodatków i wypełniaczy.

Charakterystyka świecy:

100% naturalny wosk sojowy
gramatura: 150 g
czas palenia: 25-30 h
wymiary szkła: wysokość – 8,5 cm; średnica – 7 cm


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: goździk, ylang-ylang, śliwka
Nuta serca: konwalia, tuberoza
Nuta głębi: białe piżmo, liście fiołka

Dom

 • Gramatura: 

  g

 • Pojemność: 

  150

 • Rodzaj: 

  świeca

 • Zapach: 

  Przytul Mnie