Wczytuję dane...

IQ SALON - Lakiery Klasyczne

Z radością prezentujemy Państwu NOWOŚĆ VICTORIA VYNN - IQ SALON NAIL POLISH!

NOWA KATERGORIA PRODUKTOWA W NASZEJ OFERCIE -  

tzw. klasycznych lakierów ale nowej generacji,  w innowacyjnej formule.

Lakiery gwarantują salonową jakość i specjalne właściwości.

Paleta kolorystyczna dobrana jest tak, że lakier odpowiada wybranemu lakierowi hybrydowemu.

Nowa generacja lakierów do paznokci – poznaj IQ SALON

Klasyczne lakiery do paznokci mają wierne grono fanek. W stylizacji paznokci trendy zmieniają się bardzo szybko, a aplikacja produktów to często złożony i czasochłonny proces. Lakierów klasycznych nie trzeba utwardzać a ich nałożenie jest proste i szybkie. Marka Victoria Vynn stworzyła serię nowoczesnych lakierów IQ SALON, które zapewniają perfekcyjny i bardzo trwały manicure. 

Czym wyróżniają się lakiery IQ SALON? Specjaliści Victoria Vynn opracowali innowacyjny kompleks, który łączy polimery filmotwórcze i plastyfikatory. Synergiczne działanie składników gwarantuje długotrwałe utrzymanie się na płytce paznokcia. Manicure utrzymuje się na paznokciach aż do 10. dni. Perfekcyjna stylizacja jest możliwa dzięki zastosowaniu wachlarzowatego pędzelka. Taki pędzelek doskonale dopasowuje się do kształtu paznokcia i nie pozostawia smug. Wśród niezaprzeczalnych zalet lakierów IQ SALON należy wymienić odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak ścieranie, kruszenie czy odpryski. Nie można zapomnieć o bogatej palecie kolorystycznej pełnej nasyconych i głębokich kolorów. Dodatkowym atutem lakierów IQ SALON jest ich wegańska formuła oraz możliwość usunięcia bezacetonowym zmywaczem. 

IQ SALON – nie tylko lakiery do paznokci

Seria produktów IQ SALON to nie tylko lakiery paznokci. W ofercie Victoria Vynn znajdują się także baza IQ SALON NAIL BASE oraz IQ SALON NAIL TOP. Baza poprawia przyczepność lakieru i gwarantuje jego lepszą trwałość. Szybko wysycha, a konsystencja pozwala na bezproblemową aplikację. IQ SALON NAIL TOP zabezpiecza manicure, dzięki czemu wytrzyma w nienaruszonym stanie nawet do 10. dni. TOP jest gwarancją braku odprysków czy śladów ścierania. Nie ma potrzeby używania lampy UV/LED, ponieważ top jest utwardzany światłem naturalnym. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów