Wczytuję dane...

BUILD GEL - SYSTEM ŻELOWY 15ml

BUILD GEL – SYSTEM ŻELOWY 15 ml

Stylizacja paznokci hybrydowych wymaga przygotowania paznokcia. Do tego służą żele budujące. Stanowią podstawę do przyszłych zabiegów stylizacyjnych i pielęgnacyjnych, a także zabezpieczają już wykonane. Możesz je stosować zarówno na paznokciach naturalnych, przyciętych, długich, jak i tych sztucznie przedłużonych. Dzięki temu możesz uzyskać lepszej trwałości i jakości stylizacje, cieszyć się swoim wzornictwem na dłużej, a paznokieć nie doznaje uszczerbku ani na estetyce, ani na zdrowiu. Nasze żele budujące mają też wiele innych zalet.

Szeroki wybór żelów budujących Victoria Vynn

Mamy żele budujące w kilkunastu odcieniach pięknych, pasujących kolorów. Są to chociażby:

  • Extremely White,
  • Soft Pink,
  • Cover Nude,
  • Light Pink Rose,
  • Milky Peach.

Mamy też żele budujące bezbarwne. To, co w nich najlepsze to konsystencja, która dostosowuje się do typu Twojego paznokcia i jego kształtu. Możesz w ten sposób stylizować paznokcie owalne, kwadratowe, w kształcie migdała albo bardziej nowatorskie – stiletto czy edge. Żelowa konsystencja i lakierowany połysk sprawiają, że aplikacja jest łatwa, a paznokcie prezentują się pięknie. Po użyciu należy całość utwardzić za pomocą lampy UV/LED lub CCFL. Dodatkowo mamy w ofercie też inne preparaty – topy, bazy czy przygotowujący płytkę do zabiegu Primer Acid.

Ekonomiczne opakowanie i wysoka jakość

Żele budujące Victoria Vynn są bezwonne. Nie mają w składzie kwasu, nie żółkną i nie niszczą koloru stylizacji. Są przygotowane do profesjonalnych zabiegów w salonie, choć z powodzeniem mogą je stosować także domowe hobbystki manicurzystki. By eksperymentować, trzeba dużo próbować. Wiemy, że przy tej mnogości wyboru, możesz mieć problem, by zdecydować się na konkretny żel budujący. Dlatego oferujemy nieco mniejsze opakowania – 15 ml. W ten sposób możesz sprawdzić, czy dany odcień sprawdza się w Twojej stylizacji, bez potrzeby wydawania pieniędzy na duże opakowanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów