Wczytuję dane...

ARTYKUŁY POMOCNICZE

Worki foliowe do zabezpieczenia miski do pedicure, jednorazowe klapki, gąbki i waciki, które można wyrzucić zaraz po użyciu – to podstawa pracy każdego salonu kosmetycznego, gabinetu odnowy i medycyny estetycznej. Jeśli chcemy, by klientki korzystały z naszych usług, musi być przede wszystkim estetycznie, schludnie i higienicznie. To podstawa zaufania, dobrego samopoczucia i bezpiecznych zabiegów. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestawy materiałów i akcesoriów, które sprawią, że nie tylko uda się zadowolić klientów, ale i zabezpieczyć wnętrze, ułatwić pracę i sprawić, że mniej czasu poświęcimy na porządkowanie. 

Jednorazowe artykuły do salonu manicure i pedicure

Jednorazowe artykuły do gabinetu kosmetycznego to również duży komfort, bo po wykorzystaniu można je umieścić w koszu na śmieci bez konieczności zaawansowanego czyszczenia i dezynfekowania. Zazwyczaj używane są w dużych ilościach, dlatego tak też można je kupić – w zestawach hurtowych przekraczających setki sztuk. Choć absolutnie niezbędne będą w salonach i gabinetach, z powodzeniem sprawdzą się również w niejednym domowym zaciszu. Dla miłośniczek samodzielnego manicure i pedicure oraz amatorek rozmaitych naturalnych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających hurtowe zakupy wacików, gąbek do manicure, płatków i separatorów,będą świetną możliwością znacznego ograniczenia wydatków.

Gąbki, waciki i płatki jednorazowe – komfort zabiegów

Dla większości kobiet zabieg manicure i pedicure to swego rodzaju rytuał. Odwiedzając gabinety, oczekują nie tylko spektakularnego efektu pracy, ale i dobrego nastroju, przyjemnej atmosfery, komfortu i wygody, a przede wszystkim oderwania się na moment od szarej codzienności. Jeśli nie chcemy, by cokolwiek zakłóciło te wyjątkowe chwile, warto mieć pod ręką komplet akcesoriów niezbędnych, aby praca mogła przebiegać bez przeszkód. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by przeprowadzić wysokiej klasy zabieg na wysokim poziomie, który zadowoli klientki. Jednorazowe artykuły do salonu manicure i pedicure, jak bezpyłowe waciki, kosmetyczne klapki japonki, separatory bawełniane i piankowe, płatki do przecierania i gąbeczki do lakieru – zapraszamy do zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów