Wczytuję dane...

Kiss Intense

Lakiery hybrydowe PURE CREAMY

Kremowe lakiery hybrydowe z serii PURE CREAMY to innowacyjny produkt marki Victoria Vynn. Specjalnie przygotowana konsystencja ma właściwości samopoziomujące, dzięki czemu lakier równomiernie się rozprowadza. Jedna warstwa lakieru gwarantuje 100% pokrycia płytki paznokcia. Lakier jest utwardzany w lampie LED przez 30 sekund. Zastosowanie bazy, koloru i topu daje bardzo trwały efekt. Lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do czterech tygodni, bez odprysków czy zarysowań. Dodatkowym atutem jest efekt GLASS NAILS, czyli intensywny połysk koloru, który utrzymuje się aż do usunięcia lakieru. 

Lakiery PURE CREAMY wyróżniają się wśród innych lakierów hybrydowych tym, że nie mają drażniącego zapachu. Zwiększa to komfort zabiegu, zarówno dla klientki, jak i dla stylistki. Brak intensywnego zapachu to nie wszystko. Produkty PURE CREAMY mają podwyższony indeks bezpieczeństwa, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla paznokci i dłoni. 

KISS INTENSE PURE CREAMY, czyli kolory romantycznych podróży

Kolekcja lakierów hybrydowych KISS INTENSE nawiązuje do romantycznych wspomnień z wakacyjnych podróży. Odcienie tej serii przywołują to co najlepsze w letnich wakacjach: spacery po plaży, zabawę w świetnym towarzystwie, kolację przy świecach. Nie bez powodu kolory KISS INTENSE nawiązują do kolorów popularnych pomadek do ust. Mają kojarzyć się z intensywnym i niezapomnianym pocałunkiem. 

Jakie kolory znajdziesz w kolekcji KISS INTENSE? 

  • 214 Day in Barcelona – róż w ciepłej tonacji przywołujący klimat Hiszpanii;
  • 215 Dawn in Vienna – chłodny, witalny róż przeniesie nas do Austrii;
  • 216 Sunset in Oslo – energetyczny, klasyczny róż przypomni norweski zachód słońca;
  • 217 Twilight in Paris – złamany fioletem róż kojarzy się z francuską lampką wina;
  • 218 Night in Monaco – relaksujący fiolet wywoła wspomnienie nocy w Monako;
  • 219 Evening in Rome – dynamiczny róż roztoczy aurę włoskiego wieczoru;
  • 220 Sunrise in Berlin – chłodny róż wprowadzi nastrój wschodu słońca w Niemczech;
  • 221 Morning in Venice – róż w tonacji nude przypomni atmosferę weneckiego poranka.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów