Wczytuję dane...

Wedding Collection

WEDDING COLLECTION PURE: kremowe lakiery hybrydowe

Szukasz lakieru hybrydowego, który zapewnia do czterech tygodni trwałości i nieskazitelny kolor? Twoje klientki narzekają na specyficzny, intensywny zapach lakierów? Marka Victoria Vynn wysłuchała potrzeb klientek i stworzyła produkty PURE CREAM HYBRID. Seria kremowych lakierów hybrydowych to innowacja na rynku. Hybrydy PURE wyróżniają się nowoczesną formułą, która gwarantuje doskonałe krycie już po jednej warstwie. Dodatkowo lakiery są pozbawione drażniącego zapachu, co jest miłą odmianą i dla klientek, i dla stylistek. 

Łatwość aplikacji jest największą zaletą lakierów hybrydowych PURE. Specjalny pędzelek dostosowany do kremowej konsystencji ułatwia nakładanie produktu. Wystarczy jedna warstwa, aby w 100% pokryć płytkę paznokcia. Stylizacja utrzymuje się do miesiąca. Kolor jest cały czas intensywny i błyszczący, dzięki efektowi GLASS NAILS. 

WEDDING COLLECTION – ślub to nie tylko biel

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej kobiety. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Pierwsze skrzypce gra sukienka, ale każdy szczegół liczy się dla panny młodej. Idealna fryzura i makijaż są najważniejsze, ale nie można zapomnieć o paznokciach. W takim momencie sprawdzą się lakiery hybrydowe PURE WEDDING COLLECTION. Warto pamiętać, że ślub to nie tylko biel! Neutralne, pastelowe kolory na paznokciach będą oznaką gustu i elegancji. Dokładnie takie są odcienie przygotowane przez firmę Victoria Vynn. 

Kolory z serii WEDDING COLLECTION nawiązują do życzeń składanych młodej parze. Ich nazwy wiążą się z życzeniami bogactwa, sukcesu, dobrobytu i zdrowia. Odcienie różu i beżu są stonowane, a jednocześnie piękne w swojej prostocie, dzięki czemu idealnie dopełnią ślubną stylizację. 

Jakie kolory pojawiły się w kolekcji WEDDING COLLECTION?

  • 178 Riches – życzenie bogactwa, piękny różowy odcień;
  • 179 Succes – życzenie sukcesu, stonowany róż;
  • 180 Prosperity – życzenie dobrobytu, jasny beż;
  • 181 Health – życzenie zdrowia, stonowany beż.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów