Wczytuję dane...

WZORNIKI KOLORÓW

Wykonanie manicure i pedicure zgodnie z oczekiwaniami klientki to podstawa udanej wizyty. Każda właścicielka salonu kosmetycznego powinna zatem w widoczny sposób eksponować wzory, kolory i efekty stylizacji. Jak to zrobić? Z pewnością pomogą w tym specjalne wzorniki do paznokci. Dzięki nim każda kobieta będzie mogła wybrać odpowiedni dla siebie manicure. To również świetne wyjście dla wszystkich pań, które wykonują kolorowe paznokcie w domowym zaciszu. Wzornik do paznokci na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości i pozwoli dowiedzieć się, które kolory hybrydy są najprzyjemniejsze dla oka i jednocześnie pasują do aktualnego nastroju lub obowiązujących aktualnie trendów kosmetycznych. Bo przecież każdy lubi być na czasie!

Czym są wzorniki?

Wzorniki do paznokci to nic innego, jak zbiór plastikowych paznokci prezentujących dostępne kolory lakierów i wzory, które można na nie nałożyć. Dzięki temu, że każda płytka na wzorniku jest pomalowana na inny kolor, każda klientka może wybrać taką stylizację, która w danym momencie najbardziej jej odpowiada. Warto również mieć na uwadze, że na takiej płytce można także przygotować rozmaite zdobienia, a tym samym pokazać technikę, jaką posługuje się kosmetyczka. Jak zatem widać — dobrej jakości wzorniki do paznokci są absolutnym „must have” każdego salonu stylizacji paznokci. Mogą okazać się również przydatne dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę i muszą poćwiczyć, by dojść do wprawy – będzie to zatem świetnie pole do treningu umiejętności, bo to przecież właśnie trening czyni mistrza. Jeśli wyobraźnia podpowiada wciąż nowe wzory – przenieś je na wzornik. Im więcej, tym lepiej!

Wzorniki kolorów lakierów hybrydowych w sklepach

Wzorniki do paznokci powstały przede wszystkim z myślą o sprzedaży lakierów – zarówno hybrydowych, jak i tradycyjnych. Niedopuszczalne jest bowiem, by klientki otwierały produkt celem sprawdzenia jego koloru. Lakiery narażone są przy tym na wysychanie, ale te hybrydowe także na działanie promieniowania słonecznego, które skraca ich żywotność. Obecnie w sprzedaży dostępne są wszystkie możliwe odcienie i kolory hybryd, więc panie – kupując lakiery do użytku domowego – mogą starannie dobrać produkt do kreacji czy torebki. Wzornik do paznokci jest przy tym ogromną pomocą, ponieważ pozwala stwierdzić, jak produkt prezentuje się po aplikacji na płytkę paznokciową i utwardzeniu w lampie. Często okazuje się wówczas, że np. intensywnie czerwone hybrydy wymagają użycia lakieru, który w buteleczce wydaje się ciemnopomarańczowy.

Wzornik skraca podejmowanie decyzji w salonie

Wiele razy stajemy przed tym samym pytaniem przed wykonaniem hybrydy: jak kolory zamknięte w małej butelce prezentują się na żywo? Nie da się ukryć, że kolory umiejscowione na wzornikach znacznie ułatwiają podejmowanie decyzji. Klientka bowiem widzi od razu kolory, jakie są dostępne w salonie. W naszej ofercie możecie odnaleźć zarówno wzorniki z już naniesionymi kolorami, jak i czyste. Dzięki takiemu rozwiązaniu kosmetyczka może pokazać wszystkie kolory, jakie dostępne są w salonie oraz zaprezentować samodzielnie wykonane stylizacje. Będzie to również trwały nośnik spontanicznie wykonanej stylizacji godnej zapamiętania! Może hybrydy w połączeniu z Twoim wzorem będą hitem wśród klientek?

Wzornik jako portfolio

Wzorniki do paznokci to rodzaj portfolio, które przedstawia dostępne w salonie kolory, obrazuje także umiejętności kosmetyczki, która na czystych plastikowych płytkach może przedstawić swoje autorskie pomysły na zdobienie. Każda kosmetyczka, prezentując kolory lakierów hybrydowych, jakimi się posługuje podczas codziennej pracy, ułatwia klientce podjęcie decyzji. Z kolei wzorniki zakupione na użytek domowy to sposób na uzyskanie wprawy w malowaniu i wykonywaniu wzorów bez narażania prawdziwych paznokci na zbyt częsty kontakt z preparatami do zdejmowania lakieru i bez piłowania płytki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów