Wczytuję dane...

PURE - KREMOWE HYBRYDY

Kremowy hybrydowy lakier do paznokci stał się ostatnio hitem. Nasza linia tego rodzaju produktów cieszy się ogromną popularnością. Co wyróżnia lakiery hybrydowe Victoria Vynn? Przede wszystkim fakt, że można je usuwać alkoholem, dzięki czemu nie niszczy się płytki paznokcia.

Lakiery hybrydowe Pure UV — linia dla wymagających

Lakiery hybrydowe oraz inne preparaty z kolekcji Victoria Vynn Pure zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientkach/Poza 90 unikalnymi kolorami lakierów, w zestawie można odnaleźć płyn 2w1, którego zadaniem jest nie tylko odtłuszczanie, ale również przemywanie płyty paznokcia. Specjalnie przygotowana baza sprawia, że nakładanie zarówno jej, jak i lakierów jest niezwykle proste. 

Lakiery hybrydowe Pure Victoria Vynn — krótki czas utwardzania

Mając na uwadze oszczędność czasu, przygotowaliśmy dla Was produkty, które nie wymagają długiego czasu utwardzania. Do całkowitego wysuszenia zarówno bazy, jak i poszczególnych warstw kolorowych hybryd wystarczy 30 sekund. Nie trzeba mieć obaw, że tak krótki czas utwardzania spowoduje szybsze odpadnięcie lakieru. Dzięki specjalnie opracowanej formule, nic takiego się nie stanie. 

Lakiery hybrydowe z linii Pure lepiej trzymają się na paznokciach

Wracając do formuły lakierów hybrydowych Pure UV — dzięki idealnie dobranym składnikom, użytkowniczki mogą mieć pewność, że wykonanie stylizacji nie będzie niczym trudnym. Podwyższona przyczepność baz oferowanych w kolekcji sprawia, że lakiery trzymają się na niej jeszcze mocniej. Dzięki temu nie może być mowy o zniszczeniu mianucre, odpryskach i innych ubytkach. 

Lakiery hybrydowe Pure dla niecierpliwych

Ciekawostką może okazać się fakt, że lakiery, bazy i topy, które dostępne są w kolekcji Pure znacznie ułatwiają pracę nad stylizacją. Składniki, z których zostały wyprodukowane, mają właściwości samopoziomujące się. Oznacza to, że po nałożeniu kolejnych warstw kosmetyczka nie musi pracować nad wygładzeniem płytki paznokcia. Dodatkowo idealna konsystencja zarówno bazy, jak i lakierów sprawia, że znacznie skraca się czas aplikacji. Lakiery hybrydowe Pure LED nie są bowiem ani za gęste, ani za rzadkie. 

Atrakcyjna cena produktów

Mając na uwadze fakt, że każda kobieta chce mieć piękne dłonie, stworzona przez nas linia lakierów hybrydowych Pure oraz innych elementów potrzebnych do stylizacji paznokci, dostępna jest w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu każda kobieta może pozwolić sobie na je zakup i stworzenie stylizacji marzeń, która długo będzie cieszyć oko. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów